Керівництво

 • ЮРІЙ КУРМАЗ

  Генеральний директор АТ «Укртелеком»

  ЮРІЙ КУРМАЗ

  Генеральний директор АТ «Укртелеком»

  Має вагомий досвід роботи у телекомунікаційній галузі на керівних посадах.

  З квітня 2004 року – працював віце-президентом з комерційної діяльності компанії «Астеліт» в Україні. Після запуску ТМ life:) призначений на посаду директора із взаємин з абонентами. Під керівництвом Юрія мобільний оператор впровадив систему обслуговування абонентів, що згодом отримала високі оцінки абонентів й престижні міжнародні нагороди.

  У 2010 році – призначений директором з корпоративних відносин компанії «Астеліт». У цей період успішно працював у сфері відносин з регуляторними та державними органами, відносин між операторами, корпоративних юридично-правових відносин.

  До початку кар'єри в компанії «Астеліт» обіймав посаду заступника генерального директора, генерального директора «Українських радіосистем» (Wellcom).

  Один з активних учасників різних робочих груп, створених Радою вітчизняних та іноземних інвесторів при Президенті України (DFIAC), Американської торгово-промислової палати (ACC), Української асоціації операторів зв'язку (TELAS), де зробив вагомий внесок у формування сучасного телекомунікаційного ринку.



 • ТЕТЯНА ПЕТРУК

  Директор дирекції управління персоналом та організаційного розвитку

  ТЕТЯНА ПЕТРУК

  Директор дирекції управління персоналом та організаційного розвитку

  Тетяна має суттєвий досвід роботи у сфері управління персоналом. Очолювала HR-функцію в крупних міжнародних компаніях. За час професійної діяльності успішно реалізувала низку крупних проектів з розробки та впровадження:

  • передових систем оплати праці та пільг (у т. ч. – оцінювання посад побудови систем мотивації на основі ключових показників ефективності діяльності тощо);

  • ефективної організаційної структури підприємств;

  • стратегії розвитку кадрового потенціалу (числі зокрема – проекти з планування кар’єри, створення кадрового резерву, роботи з молодими спеціалістами тощо).

  Брала участь у проектах зі злиття та поглинання, реструктуризації бізнесу, оптимізації процесів та управління ефективністю діяльності.

  До команди Укртелекому приєдналася у лютому 2014 року.

  2011 – 2013 – працювала заступником виконавчого директора – директором з персоналу компанії «HІС Газпром нафта» (Сербія);

  2005 – 2011 – була директором з управління персоналом та соціальних питань ТОВ «ТНК-ВР Україна»;

  2003 – 2005 – очолювала відділ з управління персоналом та соціальним питанням ТОВ «ТД ТНК-Україна».

 • ЛЮБОМИР КОЦЮМБАС

  Фінансовий директор

  ЛЮБОМИР КОЦЮМБАС

  Фінансовий директор

  Любомир має значний міжнародний досвід роботи в управлінні фінансовою діяльністю підприємств, впровадженні та розвитку систем фінансового планування, контролю, бюджетування та звітності, а також у структурних трансформаціях організацій та проектах операційної діяльності.

  З вересня 2014 року – директор фінансово-економічної Дирекції АТ «Укртелеком».

  2012 – 2014 – створив та очолив об’єднаний центр обслуговування «ВимпелКом» у Росії, був учасником глобальної команди з розробки моделі трансформації фінансової функції на рівні групи компаній VimpelCom;

  2010 – 2012 – головний фінансовий директор «ВимпелКом» у Камбоджі;

  2008 – 2010 – керівник фінансової дирекції українського представництва компанії «ВимпелКом» (ТМBeeline);

  1998 – 2008 – працював у компанії «Голден Телеком» (Україна), де пройшов шлях від фінансового аналітика до фінансового директора компанії.

 • ДЕНИС ЗАХАРЕНКО

  Директор дирекції розвитку масового сегмента

  ДЕНИС ЗАХАРЕНКО

  Директор дирекції розвитку масового сегмента

  Денис, очолив Дирекцію розвитку масового сегмента АТ «Укртелеком» у 2014 році. На своїй посаді керує процесами обслуговування клієнтів Компанії, розвитку та продажу послуг компанії та розширення географії їх надання.

  До призначення керував маркетинговою політикою оператора мобільного зв’язку «Астеліт». Ще раніше впродовж тринадцяти років опікувався становленням компанії «Київстар», в який очолював бізнес підрозділ розвитку масового сегмента, відділи планування та аналізу, маркетингу та управління прибутковістю.

  Є одним з найдосвідченіших фахівців сучасної української телекомунікаційної галузі.

 • ДМИТРО МИКИТЮК

  Директор технічної дирекції

  ДМИТРО МИКИТЮК

  Директор технічної дирекції

  Дмитро має великий фаховий досвід роботи у телекомунікаційній галузі, обіймав керівні посади в провідних компаніях країни.

  З березня 2014 року – директор технічної Дирекції АТ «Укртелеком».

  2011 – 2014 – очолював відділ експлуатації мережі комутатора, керував департаментом мережі комутатора ТОВ «Астеліт»;

  2009 – 2011 – технічний директор (за сумісництвом) ЗАТ «Українські радіосистеми». У 2009 році займався розробкою і впровадженням єдиної організаційно-штатної структури технічної функції під час інтеграції компанії УРС і «Голден Телеком». Контролював інтеграцію мережі УРС (мобільний зв’язок) і «Голден Телеком» (фіксований зв'язок). У 2010 році забезпечив найкращі показники якості в мережі GSM у групі компаній «Вимпелком» в СНД.

  У 2010 році здійснював запуск першого в Україні та СНД об’єднаного фіксовано-мобільного центру управління мережами (NOC – Network Operation Center).

  1998 – 2011 – менеджер з планування міжнародного доступу, менеджер з планування міжнародного та міжміського зв’язку, начальник відділу планування і розвитку мережі, заступник технічного директора, технічний директор ТОВ «Голден Телеком». У 2008 році брав участь у розбудові першої в Україні міжміської телефонної мережі на базі програмного комутатора «Голден Телеком».

 • МИКОЛА ПОТІМКО

  Директор дирекції корпоративної безпеки

  МИКОЛА ПОТІМКО

  Директор дирекції корпоративної безпеки

  Експерт у сфері корпоративної безпеки з досвідом роботи близько 30 років.

  З лютого 2014 року – заступник Голови АТ «Укртелеком» з питань корпоративної безпеки АТ «Укртелеком».

  2013 – 2014 – радник Голови АТ «Укртелеком»;

  2012 – 2013 – начальник департаменту корпоративної безпеки ТОВ «Астеліт»;

  2008 – 2011 – заступник генерального директора з безпеки, директор департаменту безпеки Спільного українсько-німецького ТОВ з іноземною інвестицією «Кершер»;

  2004 – 2008 – обіймав посаду головного спеціаліста служби безпеки, начальника відділу безпеки, заступника директора – начальника відділу технічної безпеки, начальника відділу технічної безпеки, координації та контролю Департаменту безпеки ТОВ «ТНК-ВР Коммерс»;

  1985 – 2003 – працював у структурі Міністерства внутрішніх справ України.

 • ДМИТРО ОМЕЛЬЧЕНКО

  Директор дирекції підтримки бізнесу

  ДМИТРО ОМЕЛЬЧЕНКО

  Директор дирекції підтримки бізнесу

  Дмитро – досвідчений спеціаліст в галузі підтримки та супроводження бізнесу. Експерт в питаннях експлуатації та управління адміністративно-господарськими об’єктами й непрофільними активами, транспортною системою підприємства, взаємодії з органами державної влади. Понад 10 років працював на керівних посадах у великих міжнародних та українських компаніях.

  З 10 листопада 2014 року – директор Дирекції підтримки бізнесу АТ «Укртелеком».

  2012 – 2014 – працював у «HІС Газпром нафта» (Сербія) заступником виконавчого директора з організаційних питань;

  З 2001 до 2012 роки працював у групі компаній ТНК-ВР в Україні (нафтопереробка та торгівля нафтопродуктами):

  2011 – 2012 – очолював проектний офіс компанії;

  2007 – 2011 – був заступником Генерального директора ТОВ «Лінік»;

  2003 – 2007 – працював генеральним директором ВАТ «Лисичанськнафтооргсинтез»;

  2001 – 2003 – обіймав посаду начальника організаційного відділу.

 • ІВАН КОЛОМОЄЦЬ

  Директор дирекції корпоративних відносин

  ІВАН КОЛОМОЄЦЬ

  Директор дирекції корпоративних відносин

  Іван має значний досвід роботи в сфері регуляторних та правових відносин у провідних телекомунікаційних компаніях України.

  З 2014 року – директор департаменту регуляторного забезпечення АТ «Укртелеком».

  2012 – 2014 – обіймав посаду начальника департаменту регуляторних відносин ТОВ «Астеліт»;

  2003 – 2012 – юрисконсульт, начальник юридичного відділу, керівник юридичної служби, директор з правового та ліцензійного забезпечення бізнесу ПрАТ «Українські радіосистеми»;

  2011 – 2012 – директор з правового та ліцензійного забезпечення бізнесу ТОВ «Голден Телеком» та ПрАТ «Київстар» (за сумісництвом);

  2003 – юрисконсульт Українсько-Американсько-Голландсько-Німецького ЗАТ «Утел»;

  1999 – 2003 – юрисконсульт ЦОСПП, юрисконсульт Запорізької дирекції ВАТ «Укртелеком».

 • ОЛЕКСАНДР БІЛОНОЖКО

  Директор департаменту юридичної підтримки та супроводження бізнесу

  ОЛЕКСАНДР БІЛОНОЖКО

  Директор департаменту юридичної підтримки та супроводження бізнесу

  Олександр має понад п’ятнадцятирічній досвід роботи в юриспруденції. Свою кар’єру починав у 2003 році в компанії Укртелеком.

  2017 – 2018 – як керівник практики корпоративного права, M&A, АМК комплаєнсу ТОВ «Медіа група Україна» (керуюча компанія медіахолдингу) займався координацією діяльності закордонних активів групи, оцінкою та усуненням ризиків у сфері захисту економічної конкуренції.

  2016 – 2017 – директор юридичного департаменту ПрАТ «Фарлеп – Інвест», керівник юридичної служби групи компаній «Vega» та «ММДС». Забезпечував ефективний юридичний захист групи компаній, в тому числі під час проведення перевірок НКРЗІ, та здійснив реорганізацію юридичної служби

  2011 – 2016 – керівник юридичної служби ТОВ «ТРИМОБ»

 • КИРИЛО ГОНЧАРУК

  Директор дирекції інформаційних технологій

  КИРИЛО ГОНЧАРУК

  Директор дирекції інформаційних технологій

  В Укртелекомі з весни 2017 року.

  Кирило – менеджер з десятирічним досвідом управління ІТ-підрозділами українських компаній та компаній країн СНД.

  Володіє навичками побудови гібридної «хмарної» інфраструктури, модернізації телекомунікаційної мережі та розробки стратегії інвестицій у нові напрямки бізнесу.

  До приходу в Укртелеком Кирило обіймав посаду ІТ-директора в компанії «Укрпластик», керував департаментом ІТ-інфраструктури «ДТЭК», а також працював у групі компаній «ВимпелКом Україна».

 • ІГОР ЯРЕМЧУК

  Директор дирекції стратегії та розвитку бізнесу

  ІГОР ЯРЕМЧУК

  Директор дирекції стратегії та розвитку бізнесу

  Очолив Дирекцію стратегії та розвитку бізнесу Укртелекому в червні 2017 року. На своїй посаді займається управлінням стратегічними проектами компанії, такими як модернізація та розвиток телекомунікаційної мережі та ІT-інфраструктури, впровадженням нової операційної моделі тощо, а також питаннями загальнокорпоративного управління. За майже три роки пройшов шлях від старшого аналітика до Директора Дирекції.

  Раніше Ігор працював в міжнародних аудиторських компаніях в сфері корпоративних фінансів – протягом 2011 - 2014 рр. в PwC Україна на посадах менеджера та консультанта, а з 2010 до 2011 в BDO Україна.

 • ОЛЕНА ШРАМКО

  Директор департаменту корпоративних комунікацій

  ОЛЕНА ШРАМКО

  Директор департаменту корпоративних комунікацій

  Має великий досвід роботи у галузі комунікацій.

  З жовтня 2022 року  -  директор департаменту корпоративних комунікацій АТ «Укртелеком».

  Попередні  7 років  Олена успішно працювала на посаді директора департаменту корпоративних комунікацій «Медіа Група Україна».

  Свій професійний шлях  розпочала у 2001 році в журналістиці. Обіймала різні посади: від керівника проєктів до головного редактора.

  Вищу освіту отримала на філологічному факультеті у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.