Соціальна відповідальність

Акціонерне товариство «Укртелеком» — одна з найбільших компаній України, яка надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни.

Особливо сильні позиції товариство має на ринку послуг доступу до мережі Інтернет та фіксованої телефонії. АТ «Укртелеком» є лідером ринку швидкісного фіксованого доступу до мережі Інтернет та займає провідні позиції на ринку фіксованої телефонії.

АТ «Укртелеком» створило найпотужнішу в Україні національну магістральну мережу передавання даних, побудовану на базі сучасної технології DWDM, яка дозволяє надавати споживачам сучасні телекомунікаційні послуги майже в усіх населених пунктах України.Компанія пропонує своїм клієнтам практично всі види сучасних телекомунікаційних послуг, таких як:

  • міжнародний, міжміський та місцевий телефонний зв'язок;
  • послуги передавання даних і побудови віртуальних приватних мереж;
  • Інтернет-послуги, у т. ч. послугу «Інтернет від Укртелеком» - швидкісний доступ до мережі Інтернет для абонентів мережі фіксованого телефонного зв'язку;
  • постійне IP-з'єднання по виділеній лінії; апаратний і віртуальний хостінг;
  • надання в користування виділених некомутованих каналів зв'язку;
  • ISDN;
  • відеоконференц-зв'язок;
  • проводове мовлення;
  • мобільний зв'язок за технологією UMTS/WCDMA (оператор «ТриМоб»).

Поштова адреса АТ «Укртелеком»: Україна, Київ, 01601, бульваp Шевченка, 18.

Згідно з вимогами Закону України «Про акціонерні товариства» та на підставі рішення Загальних зборів акціонерів ВАТ «Укртелеком», що відбулися 14 червня 2011 р., відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» з 17 червня 2011 р. змінило найменування на публічне акціонерне товариство «Укртелеком» (скорочене найменування – ПАТ «Укртелеком»).

Рішенням річних загальних зборів акціонерів ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ», які відбулися 22.04.2021 р., було змінено повне найменування Товариства українською мовою з ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРТЕЛЕКОМ» на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРТЕЛЕКОМ» та скорочене найменування українською мовою з ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» на АТ «УКРТЕЛЕКОМ».

Державну реєстрацію змін до установчих документів АТ «Укртелеком» проведено згідно з вимогами чинного законодавства України.

04 жовтня 2013 року АТ «Укртелеком» стало частиною Групи СКМ.

Інформація про органи, що забезпечують захист прав споживачів