Послуги передачі даних та оренда каналів

 • Інтернет: Мережний транзит / Комерційний пірінг

  Послуга Мережний транзит забезпечує для операторів та провайдерів високошвидкісний доступ до Інтернет преміум-класу.

  Комерційний пірінг забезпечує операторам та провайдерам економічно ефективний прямий доступ до мережі Укртелекому (AS6849).

 • L2/L3 VPN

  Послуги L2/L3 VPN надають можливість організації каналів швидкістю від 1Мбіт/с до 10Гбіт/с на магістральних, зонових на місцевих напрямках через MPLS мережу Укртелеком

 • Оренда каналів

  Надання операторам та провайдерам виділених, захищених та надійних каналів точка-точка на швидкостях від 64кбіт/с до STM-16 (SDH) та 10Гбіт/с (DWDM)

 • L11 TELEHOUSE

  Надання широкого спектру послуг з розміщення обладнання, комутації та інших, на принципах операторської нейтральності.

  TELEHOUSE загальна інформація

  Послуга TELEHOUSE від ПАТ «Укртелеком» – це найвдаліший вибір місця колокації з точки зору фізичного розташування та обсягу запропонованих послуг. Приміщення TELEHOUSE розміщено за адресою: м. Київ, Леонтовича, 11, у зоні історичної концентрації точок присутності майже всіх ключових українських операторів і провайдерів. Поруч з приміщенням TELEHOUSE розташовано найбільший вузол Укртелеком (вул. Володимирська, 54-А), а також дата-центри понад 150 операторів і провайдерів телекомунікацій (вул. Леонтовича, 9). З’єднання з ресурсами цих майданчиків здійснюється кабелями, що прокладено на території під цілодобовою охороною. Таким чином, послуга TELEHOUSE від ПАТ «Укртелеком» – це мінімізація затримки у проходженні сигналу та ризиків пошкодження або крадіжки кабелю.

  Реалізована Укртелекомом концепція послуги TELEHOUSE передбачає відсутність обмежень для операторів та провайдерів телекомунікацій (network-neutral data center) щодо взаємоз’єднання мереж з метою обміну трафіком (крім трафіку голосової телефонії). Користувачі послуги TELEHOUSE вільні у виборі пірінг партнера, постачальника послуг з доступу до Інтернету та у реалізації будь-яких інших партнерських угод за своїм вибором в приміщенні TELEHOUSE.

  Послуги TELEHOUSE орієнтовані на обслуговування клієнтів з високими вимогами до надійності та безвідмовності. В приміщенні TELEHOUSE забезпечено резервування електроживлення, це сучасна телекомунікаційна платформа, що відповідає найважливішим з критичних вимог безпеки.

  Переваги та унікальні особливості послуг TELEHOUSE:

  • Приміщення TELEHOUSE є єдиним центром для багатьох операторів та провайдерів телекомунікацій, надаючи своїм клієнтам широкі можливості та гнучкість в питанні вибору пірінг партнерів.
  • Наявні оптичні кабелі забезпечують гарантовану швидкість доступу.
  • Вдале розташування забезпечує мінімальні затримки проходження пакетів між серверами, розміщеними в приміщенні TELEHOUSE та споживачами, підключеними до мережі Інтернет як в Україні, так і будь-де в світі.
  • Високий рівень безпеки та надійності.
  • Цілодобова (24х7х365) висококваліфікована технічна підтримка.         

  Послуги

  Апаратний хостинг.

  Послуга Апаратний хостинг – це розміщення обладнання клієнта узгодженої конфігурації на технічному майданчику TELEHOUSE із забезпеченням його безперебійним електроживленням і надання можливості підключення до наявних ресурсів.

  Апаратний хостинг необхідний для операторів та провайдерів телекомунікацій, Інтернет-порталів, файлообмінних мереж та компаній, які надають послуги веб-хостингу, для всіх, кому важлива висока швидкість доступу до мережі та можливість швидкого масштабування ресурсів. Послуга буде корисною також для клієнтів з розгалуженою мережею представництв та філій по всій Україні.

  • високошвидкісні зовнішні канали зв’язку
  • надання в користування серверних шаф
  • легкість масштабування
  • адекватні ціни, найнижчі затримки передачі даних завдяки найкоротшим маршрутам з’єднання з дата-центрами Києва.
  • можливість підключень до будь-якого мережевого ресурсу.
  • цілодобова технічна підтримка
  • надійна цілодобова фізична охорона

  Фізична комутація

  Послуга фізичної комутації обладнання – це з’єднання фізичних портів обладнання операторів та провайдерів телекомунікацій оптичним або мідним кабелем та/або патч-кордом. Укртелеком забезпечує відповідність вимогам до кабельних мереж та безпечність експлуатації. Послуга тарифікується в залежності від маршруту з’єднання:

  • У межах приміщення TELEHOUSE
  • За межами приміщення TELEHOUSE з майданчиками, розташованими за адресами: м. Київ, вул. Володимирівська, 54-А, вул. Леонтовича, 9, вул. Сім’ї Прахових, 50 (раніше Гайдара, 50)
  • З іншими майданчиками.

  Зберігання запасу кабелю та оптичних муфт

  Належна організація зберігання запасу кабелю та оптичних муфт є складовою частиною заходів, спрямованих на підвищення надійності послуги TELEHOUSE. Укртелеком організовує швидкий доступ до кабелю та муфт з одночасним забезпеченням відповідності умов зберігання діючим нормам. Приміщення зберігання знаходиться під охороною, обладнано пожежною сигналізацією, підключено до систем опалення і вентиляції.

  Smart Hands

  Переважна більшість завдань з моніторингу та адміністрування при наданні та отриманні послуг TELEHOUSE виконується споживачем дистанційно, проте, іноді виникає необхідність виконання операцій з обладнанням безпосередньо в приміщенні TELEHOUSE. Послуга Smart Hands надається інженерами Укртелеком на зв’язку з уповноваженими представниками Споживача. Вона дозволяє скоротити час реакції в аварійних обставинах та зменшити витрати ресурсів Споживачів на усунення проблеми, в тому числі кількість поїздок в приміщення TELEHOUSE тощо. Завдяки цьому знижуються витрати на експлуатацію та мінімізуються втрати від простою. Перелік послуг Smart Hands, що може бути виконаний Укртелекомом включає:

  • Перезавантаження активного обладнання
  • Операції з комутаційними з’єднаннями, кнопками та перемикачами
  • Візуальний огляд обладнання (стан перемикачів, індикаторів, вентиляторів охолодження та інш.)
  • Візуальний огляд стану з’єднань (патчкордів та інш.)
  • Інші операції за узгодженням з Укртелеком.

  Тарифи

  ста-

  ті

  По-

  зи-

  ція

  Види послуг

   

  Норма оплати

  Інсталяція,

  грн., без ПДВ

  За міс.,

  грн., без ПДВ

  1

   

  Апаратний хостинг. Розміщення телекомунікаційного обладнання споживача у приміщенні «Телехауз»

   

   

   

   

  1

  Шафа 19” 42U 2kW

  одиниця

  7600

  76001

   

  2

  Шафа нестандартна 2kW 2

  одиниця

  9300

  93001

   

  3

  1 Юніт (19” Subrack) 0W

  1U

  580

  580

   

  4

  1 Юніт (19” Subrack) до 100W

  1U

  710

  7101

   

  5

  1 Юніт (19” Subrack) до 300W

  1U

  1070

  10701

  2

   

  Фізична комутація оптичним або мідним кабелем (патч-кордом)

   

   

   

   

  1

  Оптичне з’єднання в межах майданчика «Телехауз»

  одиниця

  800

  250

   

  2

  З’єднання мідним патч-кордом у межах майданчика «Телехауз»

  одиниця

  400

  150

   

  3

  Пара проводів у мідному кабелі з’єднання з іншими майданчиками

  2 проводи

  667

  189

   

  4

  Оптичне волокно в кабелі з’єднання з сусідніми майданчиками3

  1 волокно

  500

  800

   

  5

  Оптичне волокно в кабелі з’єднання з іншими майданчиками4

   

  500

  630 за
  1 км

  3

   

  Кабельний ввід споживача

   

   

   

   

  1

  Ввід кабелю споживача від кабельної каналізації до приміщення «Телехауз», одноразово

  одиниця

  1200

  -

   

  2

  Зберігання муфти і запасу кабелю

  одиниця

  -

  260

  4

  1

  Послуга Smart Hands

  30 хвил.

  150

  -

  1 до тарифу на послугу включено вартість споживання електричної енергії. Тариф розраховано на підставі тарифів електричної енергії для споживачів юридичних осіб у місті Києві станом на січень 2018 року – 1,79432 грн./кВт*г без ПДВ. У випадку підвищення ціни на електричну енергію тарифи на розміщення телекомунікаційного обладнання можуть бути пропорційно збільшені. Сума збільшення обчислюється із застосуванням коефіцієнту 1,6 від розміру підвищення ціни на електричну енергію.

  2 шафа з габаритами, що перевищують габарити 19” шафи в одному з розмірів.

  3 майданчики, розташовані за адресами: м. Київ, вул. Леонтовича, 9, вул. Леонтовича, 11, вул. Володимирська, 54-а.

  4 майданчики, розташовані за адресами: м. Київ, вул. Гайдара, 50 та інші за наявності ємності в кабелі ПАТ «Укртелеком».

   

  Примітки:

  1. Потужність, яку споживає телекомунікаційне обладнання споживача, визначається як потужність блока його живлення за даними виробника.

  2. У випадку, коли за даними виробника телекомунікаційне обладнання споживача споживає більшу потужність, ніж зазначено у відповідному тарифі, сума до сплати збільшується на вартість електричної енергії для додаткової потужності, помноженої на коефіцієнт 1,6.

  3. Перелік послуг Smart Hands:

  • перезавантаження активного обладнання;
  • операції з комутаційними з’єднаннями, кнопками та перемикачами;
  • візуальний огляд обладнання (стан перемикачів, індикаторів, вентиляторів та ін.);
  • візуальний огляд стану з’єднань (патч-кордів та ін.);
  • інші операції за умови узгодження з ПАТ «Укртелеком»
 • Мережі мовлення

  Створення для компаній-мовників комплексних рішень для трансляції програм засобами кабельної мережі. Надання в оренду технічних майданчиків для розташування антен та каналів L2/L3 VPN між ними.

 • Спеціальні проекти

  Реалізація комплексних проектів, пов’язаних із створення мережевої інфраструктури та наданням різноманітних телекомунікаційних послуг.

  Досвід:

  • Створення по всій Україні мережевої інфраструктури, включно із центром зберігання та обробки даних, для системи відеоспостереження під час парламентських виборів 2012 року.
  • Офіційний провайдер телекомунікаційних послуг УЄФА ЄВРО 2012 в Україні. Забезпечення різними телекомунікаційними послугами більше 20 об'єктів чемпіонату в Україні.
  • Під час Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018 в Києві створення на НСК «Олімпійський» та у Палаці Спорту мережевої інфраструктури та організація різноманітних телекомунікаційних послуг.
 • Тимчасові послуги

  Послуги ISDN-BRI, IDD та xDSL Інтернет для трансляції спортивних, культурних та суспільних подій