Шановні абоненти!

Через відкритий воєнний напад росії на Україну з 05:30 ранку 24.02.2022 по всій території України запроваджено режим воєнного стану. Під час режиму воєнного стану оперативне управління телекомунікаційними мережами здійснюється Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України. Водночас АТ «Укртелеком»  продовжує виконувати свою роботу, забезпечуючи безперебійність послуг для своїх абонентів. Аварійники та ремонтні бригади продовжують працювати на своїх місцях, відновлюючи пошкоджені в наслідок бойових дій ділянки мережі, за умови припинення активних бойових дій в місцях робіт. Обслуговування абонентів здійснюється за різними каналами комунікації:

  • контакт-центр 0 800 506 800, працює цілодобово (дзвінки безкоштовні з мобільних та стаціонарних телефонів);
  • по e-mail у розділі Допомога => Залишити звернення;
  • сторінка у соціальній мережі Фейсбук (у приватні повідомлення);
  • заявку на ремонт телефону можна зробити за номером 0 800 506 508 (дзвінки безкоштовні з мобільних та стаціонарних телефонів).

Укртелеком працює в штатному режимі, наскільки це можливо в нинішній ситуації. Під час опрацювання звернень можуть бути затримки, пов'язані з недостатністю персоналу на місцях. Просимо поставитися до ситуації, що склалася, з розумінням.

Також, у зв'язку з високою загрозою ракетних обстрілів, усі Центри обслуговування абонентів працюють у телефонному режимі.

Для можливості оперативного відновлення надання послуг, закупки комплектуючих та паливно-мастильних матеріалів, просимо сплачувати рахунки за надані послуги. Навіть часткова оплата дає змогу зробити більше!  

Усі разом ми переживаємо нелегкі часи, але ми сильні! Тримаємось разом!

Оберіть вашу область