за 49 грн/міс

Інтерактивне TV від 49 грн/міс

Підключайте Інтерактивне TV
та сплачуйте за пакет «Оптимальний»
49 грн за перший місяць!

 • Інтерактивні функції керування ефіром
 • Понад 100 телеканалів 1
 • До 4000 фільмів та серіалів у HD якості1
 • Включено перегляд на двох мобільних пристроях3
 • Акція для нових користувачів - 49 грн за перший місяць2

Обирайте пакет «Оптимальний» лише за 49 гривень на місяць - це вигідна пропозиція для всіх хто вже знає чи просто хоче спробувати Інтерактивне TV від Укртелеком.

Саме для Вас - понад 100 телеканалів та до 4000 фільмів та серіалів щомісяця! Спеціальна ціна для пакету «Оптимальний» діє протягом одного (першого) місяця з дати підключення. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Оптимальний».

З Інтерактивним TV легко ставити улюблений серіал на «Паузу», передивлятися його з функцією «ТВ-Архів» та дивитись його на телевізорі, планшеті чи смартфоні одночасно.

Додаткові умови підключення

ТОВ «Діджітал Скрінз» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.

Абонентна плата в розмірі 49 грн. діє за умови підключення в період з 01.01.2019 до 31.12.2019 (включно) до тарифного плану «Оптимальний» на спеціальних умовах за 49 грн/міс протягом 30 днів з дати підключення. Участь в акції можуть взяти абоненти (фізичні особи) – користувачі послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком», які не є користувачами послуги «Інтерактивне TV» (далі –Послуга) від Укртелеком та не були ними, за наявності технічної можливості надання Послуги. Організація підключення послуги з доступу до мережі Інтернет, абонентна плата за користування послугою з доступу до Інтернету, підключення до Послуги, абонентна плата за користування ТВ-приставкою – до тарифу не входять і оплачуються додатково. Вартість підключення до послуги «Інтерактивне TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «Інтерактивне TV» у приміщенні споживача фахівцями ПАТ «Укртелеком» - 1 грн. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Оптимальний» - 119 грн.
ТВ-приставка надається в оренду лише абонентам послуги доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком».У разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки» абонент приймає зобов’язання про користування послугою «Інтерактивне TV» не менш ніж 365 днів з дати фактичного підключення послуги «Оренда ТВ-приставки».
Якщо Ви бажаєте користуватися послугою «Інтерактивне ТV» з будь-якої точки України, де є доступ до Інтернет, або не є абонентом послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком», Вам необхідно підключити тарифний план «Оптимальний Вільний», з абонентною платою 69 грн/міс протягом одного (першого) місяця з дати підключення. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Оптимальний Вільний».

Усі користувачі послуги «Інтерактивне TV» можуть одночасно користуватись послугою на телевізорі та двох додаткових пристроях (смартфон/планшет). 

 • Для активації послуги «Інтерактивне TV» на додаткових пристроях потрібно скачати і встановити додаток «Інтерактивне TV» на мобільний пристрій та звернутись за кодом активації до ПАТ «Укртелеком» за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів). Деталі на ukrtelecom.ua
 • Перелік мобільних пристроїв, на яких підтримується додаток Інтерактивного TV:
 1. Мобільні телефони та планшети Android (Версія операційної системи: 4.0.3 або більш пізня)
 2. IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 або більш пізня)

Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (TM OLL.TV) за підтримки ПАТ «Укртелеком».
Послуга з доступу до мережі Інтернет надається ПАТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.
Географія послуги «Інтерактивне TV» обмежена. 
Тарифи та ціни вказано у гривнях з ПДВ. Інформація дійсна станом на 01.06.2019.

З регламентом акції для ТП "Оптимальний" можна ознайомитися тут


 • Термін дії знижки завершується

  Термін дії знижки, яку Укртелеком запропонував з початку цього року абонентам (фізичним особам) на щомісячну плату за послуги фіксованого телефонного зв’язку закінчується 29.02.2020.

 • 49 грн/міс

  Народний Інтернет за 49 грн/міс!

  Акція на Інтернет для мешканців багатоквартирної забудови
  49 грн/міс цілих півроку!

 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Підключіть послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте
  Wi-Fi роутер за 1 грн