вiд 1 грн/міс

Інтерактивне TV вiд 1 грн/міс

Підключайте сучасне телебачення! Дивіться від 100 каналів та сплачуйте лише вiд 1 грн на місяць!2

Додаткові умови підключення

Обирайте пакет «Сімейний» - це вигідна пропозиція для всіх хто бажає спробувати Інтерактивне TV від Укртелеком. Саме для Вас - понад 100 телеканалів та до 4000 фільмів та серіалів щомісяця! В одному плані «Сімейний» ми зібрали канали для теплого домашнього затишку: відомі спортивні, музичні, розважальні, дитячі телеканали, а також, канали кіно та новин. З Інтерактивним TV легко ставити улюблене шоу на «Паузу», передивлятися улюблений серіал з  функцією «ТВ-Архів» та дивитись телебачення на телевізорі, планшеті чи смартфоні одночасно.

Спеціальна ціна 1 грн/міс для пакету «Сімейний» діє протягом одного (першого) місяця з дати підключення. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Сімейний».

З 01.12.2019, у разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки», вартість оренди становить 1 грн./міс, протягом (першого) місяця з дати підключення послуги. Після закінчення дії акційних умов, абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю послуги «Оренда ТВ-приставки».

Для нових користувачів, що вперше підключають послугу «Інтерактивне TV», протягом перших 5-ти днів з дати підключення послуги надається доступ до усього переліку контенту, що надається (всі телеканали, додаткові пакети «Мега Хіт» та «Футбол», вся відеотека та кінозали).

Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (TM OLL.TV) за підтримки ПАТ «Укртелеком».

Послуга з доступу до мережі Інтернет надається ПАТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.

Географія послуги «Інтерактивне TV» обмежена. 

Тарифи та ціни вказано у гривнях з ПДВ. Інформація дійсна станом на 01.12.2019.

1 ТОВ «Діджітал Скрінз» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.  Участь в акції можуть взяти абоненти (фізичні особи) – користувачі телекомунікаційних послуг від ПАТ «Укртелеком», які не є користувачами послуги «Інтерактивне TV» (далі –Послуга) від Укртелеком та не були ними, за наявності технічної можливості надання Послуги. Організація підключення послуги з доступу до мережі Інтернет, абонентна плата за користування послугою з доступу до Інтернету, підключення до Послуги, абонентна плата за користування ТВ-приставкою – до тарифу не входять і оплачуються додатково. Вартість підключення до послуги «Інтерактивне TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «Інтерактивне TV» у приміщенні споживача фахівцями ПАТ «Укртелеком» - 1 грн. ТВ-приставка надається в оренду лише абонентам послуги доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком». У разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки» абонент приймає зобов’язання про користування послугою «Інтерактивне TV» не менш ніж 365 днів з дати фактичного підключення послуги «Оренда ТВ-приставки».
2 Абонентна плата в розмірі 1 грн/міс діє для користувачів послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком» що раніше не використовували послугу «Інтерактивне TV», за умови підключення до тарифного плану «Сімейний» на спеціальних умовах в період з 01.12.2019 до 31.12.2020 (включно) протягом 30 днів з дати підключення. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Сімейний» - 89 грн/міс. Звичайна вартість тарифного плану «Сімейний» може бути змінена. Якщо Ви бажаєте користуватися послугою «Інтерактивне ТV» з будь-якої точки України, де є доступ до Інтернет, або не є абонентом послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком», Вам необхідно підключити тарифний план «Сімейний Вільний», з акційною абонентною платою 1 грн/міс протягом 30 днів з дати підключення. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану - 89 грн/міс. Звичайна вартість тарифного плану «Сімейний Вільний» може бути змінена.
3 Усі користувачі послуги «Інтерактивне TV» можуть одночасно користуватись послугою на телевізорі та двох додаткових пристроях (смартфон/планшет). 
 • Для активації послуги «Інтерактивне TV» на додаткових пристроях потрібно скачати і встановити додаток «Інтерактивне TV» на мобільний пристрій та звернутись за кодом активації до ПАТ «Укртелеком» за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).
 • Перелік мобільних пристроїв, на яких підтримується додаток Інтерактивного TV:
 1. Мобільні телефони та планшети Android (Версія операційної системи: 4.0.3 або більш пізня)
 2. IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 або більш пізня)
З регламентом акції для ТП "Сімейний" можна ознайомитися тут • 49 грн/міс

  Будь ким завгодно з Укртелеком!

  Інтернет для мешканців багатоквартирної забудови
  49 грн/міс цілих півроку!1

 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Підключіть послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте
  Wi-Fi роутер за 1 грн

 • 49 грн/міс

  Будь ким завгодно з Укртелеком!

  Інтернет для мешканців приватного сектору
  49 грн/міс протягом
  3-х місяців!1