вiд 49 грн/міс

Інтерактивне TV вiд 49 грн/міс на півроку

Інтерактивне TV на будь-який смак! Дивіться від 100 каналів та сплачуйте лише вiд 49 грн/міс цілих півроку

Додаткові умови підключення

Обирайте пакет «Сімейний» - це вигідна пропозиція для всіх хто бажає спробувати Інтерактивне TV від Укртелеком. Адже його вартість на цілих півроку складає від 49 грн/міс2. В одному плані «Сімейний» ми зібрали канали для теплого домашнього затишку: відомі спортивні, музичні, розважальні, дитячі телеканали, а також, канали кіно та новин. З Інтерактивним TV легко ставити улюблене шоу на «Паузу», передивлятися улюблений серіал з  функцією «ТВ-Архів» та дивитись телебачення на телевізорі, планшеті чи смартфоні одночасно.

Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (TM OLL.TV) за підтримки ПАТ «Укртелеком».
Послуга з доступу до мережі Інтернет надається ПАТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.
Географія послуги «Інтерактивне TV» обмежена. 
Тарифи та ціни вказано у гривнях з ПДВ. Інформація дійсна станом на 01.01.2019.
1 ТОВ «Діджітал Скрінз» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.  Участь в акції можуть взяти абоненти (фізичні особи) – користувачі телекомунікаційних послуг від ПАТ «Укртелеком», які не є користувачами послуги «Інтерактивне TV» (далі –Послуга) від Укртелеком та не були ними, за наявності технічної можливості надання Послуги. Організація підключення послуги з доступу до мережі Інтернет, абонентна плата за користування послугою з доступу до Інтернету, підключення до Послуги, абонентна плата за користування ТВ-приставкою – до тарифу не входять і оплачуються додатково. Вартість підключення до послуги «Інтерактивне TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «Інтерактивне TV» у приміщенні споживача фахівцями ПАТ «Укртелеком» - 1 грн. ТВ-приставка надається в оренду лише абонентам послуги доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком». У разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки» абонент приймає зобов’язання про користування послугою «Інтерактивне TV» не менш ніж 365 днів з дати фактичного підключення послуги «Оренда ТВ-приставки.
2 Абонентна плата в розмірі 49 грн/міс. діє для користувачів послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком» за умови підключення до тарифного плану «Сімейний» на спеціальних умовах в період з 01.01.2019 до 31.12.2019 (включно) протягом 180 днів з дати підключення. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Сімейний» - 89 грн/міс. Звичайна вартість тарифного плану «Сімейний» може бути змінена. Якщо Ви бажаєте користуватися послугою «Інтерактивне ТV» з будь-якої точки України, де є доступ до Інтернет, або не є абонентом послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком», Вам необхідно підключити тарифний план «Сімейний Вільний», з акційною абонентною платою 69 грн/міс протягом 180 днів з дати підключення. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану - 109 грн/міс. Звичайна вартість тарифного плану «Сімейний Вільний» може бути змінена.
3 Усі користувачі послуги «Інтерактивне TV» можуть одночасно користуватись послугою на телевізорі та двох додаткових пристроях (смартфон/планшет). 
 • Для активації послуги «Інтерактивне TV» на додаткових пристроях потрібно скачати і встановити додаток «Інтерактивне TV» на мобільний пристрій та звернутись за кодом активації до ПАТ «Укртелеком» за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів). Деталі на ukrtelecom.ua
 • Перелік мобільних пристроїв, на яких підтримується додаток Інтерактивного TV:
 1. Мобільні телефони та планшети Android (Версія операційної системи: 4.0.3 або більш пізня)
 2. IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 або більш пізня)
З регламентом акції для ТП "Сімейний" можна ознайомитися тут

 • 49 грн/міс

  Народний Інтернет за 49 грн/міс!

  Акція на Інтернет для мешканців багатоповерхівок
  49 грн/міс цілих півроку!

 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Підключіть послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте
  Wi-Fi роутер за 1 грн

 • за 49 грн/міс

  Інтерактивне TV від 49 грн/міс

  Підключайте Інтерактивне TV
  та сплачуйте за пакет «Оптимальний»
  49 грн за перший місяць!