1 грн/міс

Модем за 1 грн

Акційна пропозиція для нових та існуючих абонентів

 • Доступна ціна для кожного
 • Легке підключення
 • Цілодобова підтримка
 • Модем за 1 грн1
Акційна пропозиція! Підключіться до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте Модем за акційною ціною лише за 1 грн/міс1.

Детальні умови

Послуга оренди обладнання (хDSL-модемів) за акційною вартістю для користувачів послуги «Інтернет від Укртелеком» (далі – Послуга) доступна для абонентів телефонної мережі Укртелекому - фізичних та юридичних осіб (крім корпоративних і бізнес-абонентів), які подадуть заявку на підключення до послуги «Інтернет від Укртелеком» та/або укладуть додаткову угоду до договору/угоди про надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологією хDSL із зобов’язанням користуватися послугою «Інтернет від Укртелеком» та послугою оренди обладнання (хDSL-модемів) за акційною вартістю протягом періоду, визначеного додатковою угодою (24 календарних місяці).

1 Вартість акційної оренди обладнання (xDSL-модему) складає 1,00 грн./місяць (з ПДВ).

На умовах оренди за акційною вартістю можливо отримати будь-яке обладнання (xDSL-модем) з переліку, що реалізується/надається в точках продажу та обслуговування АТ «Укртелеком».

За акційною вартістю може бути надано не більше одного xDSL-модема на один особовий рахунок абонента.

У разі дострокового припинення користування Послугою та/або оренди обладнання (з будь-яких підстав, окрім випадку зміни технології надання послуги Інтернет з ADSL на VDSL), абонент сплачує штраф.

Не можуть скористатися Послугою абоненти, які на дату звернення користуються послугою «Інтернет від Укртелеком» із зобов’язанням користуватися нею протягом певного періоду, термін якого ще не закінчився.

Після закінчення строку оренди обладнання за акційною вартістю абоненту надається можливість придбати обладнання (xDSL-модем) за спеціальною вартістю – 2 грн. (з ПДВ).

Замовити послугу та отримати інформацію щодо умов акції можна за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів). Послуга оренди обладнання на акційних умовах надається за умови наявності технічної можливості підключення послуги доступу до мережі Інтернет від Укртелеком.

Тарифи та ціни вказано у гривнях з ПДВ. Умови вказано станом на 01.01.2022. Умови та ціни можуть бути змінені.

Послуги надаються АТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.


 • Інтернет без світла

  Без електроенергії інтернет може працювати. Читай як!

 • 1 грн

  Приведи друга і кожен отримає знижку!

  Подаруй другу місяць класного інтернету за 1 грн!

 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Акційна пропозиція для існуючих абонентів