49 грн/міс

Народний Інтернет за 49 грн/міс!

Акція на Інтернет для мешканців багатоквартирної забудови
49 грн/міс цілих півроку!

 • Wi-Fi роутер за 1 грн1
 • Легке підключення
 • Легка економія

Досі обираєте Інтернет? Переходьте на Укртелеком! Вигода близько!
Залишайте заявку на підключення - ми вам зателефонуємо.

Інтернет народний, а ціни святкові!

Якщо ви мешкаєте у приватному секторі, ознайомиться з умовами акції Ви зможете ТУТ

Дякуємо, що обираєте Укртелеком.

Додаткові умови підключення

*Під «Народним Інтернетом» мається на увазі Інтернет для фізичних осіб.

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ.
Оплата послуги «lнтернет вiд Укртелеком» (за технологією xDSL) на умовах акції з розміром абонентної плати 49 грн за місяць користування діє для абонентів багатоквартирної забудови протягом перших 180 календарних днів iз дати підключення; починаючи зi 181-го дня після підключення -плата згiдно з обраним абонентом (iз доступних йому) тарифним планом (детальніше про тарифи на www.ukrtelecom.ua). Організація доступу до ТМУ, підключення послуги з доступу до мережі lнтернет, абонентна плата за користування телефонним апаратом до тарифу не входять й оплачуються додатково. Акція діє для фізичних осiб - нових та існуючих абонентів Укртелеком, якi не є користувачами послуги з доступу до мережi lнтернет вiд Укртелеком та не були ними протягом останніх 90 днiв, за наявності доступу до телекомунiкацiйних мереж Укртелеком (ТМУ) та технічної можливості надання послуги.

Надання АDSL-модема з Wi-Fi в аренду за тарифом 1 грн на мiсяць за умови користування послугою з доступу до мережi lнтернет протягом двох рокiв.

Термiн проведення акцiї - з 01.01.2019 до 31.12.2020 (включно). Умови акцї вказано станом на 01.01.2020. Географiю дії акцї i тарифiв обмежено. ПАТ «Укртелеком» має право змінювати умови акції. Послуги надаються ПАТ «Укртелеком», б-р Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601. Деталi -за телефоном 0 800 506 049 (безкоштовно в межах України з номерiв українських операторiв) або на www.ukrtelecom.ua


 • Термін дії знижки завершується

  Термін дії знижки, яку Укртелеком запропонував з початку цього року абонентам (фізичним особам) на щомісячну плату за послуги фіксованого телефонного зв’язку закінчується 29.02.2020.

 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Підключіть послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте
  Wi-Fi роутер за 1 грн

 • вiд 1 грн/міс

  Інтерактивне TV вiд 1 грн/міс

  Підключайте сучасне телебачення! Дивіться від 100 каналів та сплачуйте лише вiд 1 грн на місяць!2