79 грн/міс

Підключайся за яскравою ціною 79 грн/міс!

Інтернет для мешканців багатоквартирної забудови
79 грн/міс цілих півроку!1

 • Легке підключення
 • Wi-Fi роутер за 1 грн2
 • Легка економія

Укртелеком поставив перед собою ціль надати можливості для навчання, розвитку та заробітку для всіх українців, навіть у найбільш віддалених куточках України. Наше гасло “Інтернет для всієї країни” якраз про те, щоб кожна людина з ноутбуком чи смартфоном змогла покращити своє життя завдяки якісному та надійному підключенню до всесвітньої мережі.

Залишайте заявку на підключення - ми вам зателефонуємо.

Якщо ви мешкаєте у приватному секторі, ознайомиться з умовами акції Ви зможете ТУТ

Додаткові умови підключення

1 Оплата послуги «lнтернет вiд Укртелеком» (за техрологією xDSL) на умовах акції з розміром абонентної плати 79 грн за місяць користування діє для абонентів багатоквартирної забудови протягом перших 180 календарних днів iз дати підключення; починаючи зi 181-го дня після підключення - плата згiдно з обраним абонентом (iз доступних йому) тарифним планом. Організація доступу до телекомунiкацiйних мереж Укртелеком (ТМУ), підключення послуги з доступу до мережі Інтернет, абонентна плата за користування телефонним апаратом до тарифу не входять й оплачуються додатково. Акція діє для фізичних осiб — нових та існуючих абонентів Укртелеком, якi не є користувачами послуги з доступу до мережi Інтернет вiд Укртелеком та не були ними протягом останніх 90 днiв, за наявності доступу до ТМУ та технічної можливості надання послуги.

2 Надання хDSL-модема з Wi-Fi в аренду за тарифом 1 грн на мiсяць за умови користування послугою з доступу до мережi lнтернет протягом двох рокiв.

Термiн проведення акцiї - з 01.01.2021 до 31.12.2021 (включно). Умови акцї вказано станом на 01.01.2021. Географiю дії акцї i тарифiв обмежено. АТ «Укртелеком» має право змінювати умови акції. Послуги надаються АТ «Укртелеком», б-р Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601. Деталi -за телефоном 0 800 506 049 (безкоштовно в межах України з номерiв українських операторiв).


 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Підключіть послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте
  Wi-Fi роутер за 1 грн

 • вiд 1 грн

  Спробуйте Інтерактивне TV за 1 грн!

  Дивіться понад 180 преміальних телеканалів за 119 грн/міс!

 • 79 грн/міс

  Оптичний Інтернет до 200 МБіт/с!

  Пропозиція для мешканців багатоквартирних забудов