Пів року без змін

Зафіксуй ціну на шість місяців!
Акційна пропозиція для існуючих абонентів.

 • Один рахунок на все
 • Легке замовлення послуги
 • Цілодобова підтримка 24/7
 • Вистачить для всієї сім'ї
 • Старі ціни на наступні шість місяців
 • Доступна ціна для кожного

Зважаючи на макроекономічні показники, затрати на утримання, ремонт електронних комунікаційних мереж, Укртелеком змушений з листопада 2022 року переглянути тарифи на електронні комунікаційні послуги, приводячи їх щомісячну вартість до економічно обґрунтованого рівня.

Існуючі абоненти компанії Укртелеком, що користуються послугами Укртелеком (телефонного зв’язку/доступ до мережі Інтернет/проводове радіомовлення) мають можливість зафіксувати вартість послуг без збільшення абонплати на наступні шість місяців.

При оплаті послуг наперед на шість місяців одним платежем, абонентна плата за послуги на наступні шість місяців залишиться без змін, відповідно до тарифів, які діяли до 31.10.2022 року.


Детальні умови

Маркетингове дослідження (далі - МД) «Пів року без змін» доступне для абонентів, що користуються послугою фіксованого телефонного зв’язку  та/або послугою доступу до мережі Інтернет та/або проводового радіомовлення (далі – Послуги).

При оплаті послуг наперед на шість місяців одним платежем у період з 11.10.2022 по 31.12.2022 (включно), абонентна плата за Послуги за наступні шість місяців становить відповідно до нарахувань станом на 31.10.2022 року

Учасниками МД можуть стати фізичні особи, існуючі користувачі Послуги, що підключені до послуг до 31.10.2022 (включно) та які в період проведення МД здійснили оплату послуг наперед на шість місяців одним платежем, відповідно до умов МД.

Період проведення маркетингового дослідження – з 01.11.2022 по 31.12.2022 (включно).

МД «Пів року без змін» на Послуги для абонентів (фізичних осіб) АТ «Укртелеком» активується з 1 числа місяця, в якому здійснена оплата авансового платежу, але не раніше 01.11.2022.

Обмеження пропозиції МД «Пів року без змін»:

 • якщо абонент користується Послугами на умовах акції або маркетингового дослідження, що передбачає зниження рівня тарифу на користування Послугами;

 • наявність пільги на оплату Послуг, що компенсуються з відповідних бюджетів згідно законодавства України.

У разі відключення учасником Послуг, зміни технології надання Послуг або зміни тарифного плану (у тому числі тимчасове припинення послуг) дія спеціальної пропозиції «Пів року без змін» автоматично припиняється. Залишок на рахунку буде використаний для оплати послуг в новому тарифі.

Отримати інформацію щодо суми до сплати для активації акції «Пів року без змін» можна за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів). Скористатися акцією та оплатити за послуги

 • Інтернет без світла

  Без електроенергії інтернет може працювати. Читай як!

 • 1 грн

  Приведи друга і кожен отримає знижку!

  Подаруй другу місяць класного інтернету за 1 грн!

 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Акційна пропозиція для мігруючих абонентів