100 Мбіт/сек

Рік Інтернету за 49 грн/міс

Вражаюча швидкість нової мережі Інтернет до 100 Мбіт/сек. Підключайте!

 • Стабільна швидкість до 100 Мбіт/с2
 • Швидке скачування контенту
 • Вистачить для всієї сім'ї
 • Вартість підключення послуги – 1 грн.
 • Оренда обладнання – 1 грн/міс3
 • Заощаджуйте! Лише 49 грн/міс на рік1

Додаткові умови підключення

Укртелеком модернізує свою мережу для забезпечення абонентів кращою якістю і більшою швидкістю. Тарифний план «100 Мбіт/сек» є ідеальним для тих, хто вимагає від Інтернет більшого. Підключитись до тарифного плану – швидко та просто. Спробуйте швидкісний Інтернет за привабливою ціною 49,00 грн/міс на цілий рік!

Тарифи вказано у гривнях за місяць з урахуванням ПДВ. Умови та ціни вказано станом на 01.01.2020.

1 Оплата послуги за акцією з розміром абонентної плати 49,00 грн за місяць протягом одного року з дати підключення на умовах тарифного плану «50 Мбіт/с» або «100 Мбіт/с»; починаючи з другого року після підключення абонентна плата - згідно з обраним абонентом (із доступних йому) тарифним планом послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTB).

Акція діє для фізичних осіб, які не є користувачами послуги з доступу до мережі Інтернет від Укртелеком і не були ними протягом останніх 90 календарних днів до дати подання заявки на участь в акції, не мають заборгованості за отримані телекомунікаційні послуги та подали заявку на підключення до послуги «Оптичний Інтернет» протягом періоду проведення акції. Організація підключення до послуги «Оптичний Інтернет» на умовах акції відбувається лише за наявності технічної можливості надання послуги. Вартість підключення до послуги до тарифу не входить і оплачується додатково.

Термін проведення акції – з 01.01.2018 до 31.12.2020 (включно). Географію дії акції і тарифних планів обмежено.

2 Вказано швидкість передавання та приймання. Максимальна швидкість залежить від технічної спроможності лінії.

3 Надання роутера (з пропускною спроможністю WAN- порта до 100 Мбіт/с) в оренду за тарифом 1 грн. на місяць за умови користування послугою «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTB) протягом двох років. Детальна інформація за посиланням.

Послуги надаються ПАТ «Укртелеком», бульв. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601. Детальна інформація за телефоном Контакт-центру 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів), у центрах обслуговування абонентів.

 • 49 грн/міс

  Будь ким завгодно з Укртелеком!

  Інтернет для мешканців багатоквартирної забудови
  49 грн/міс цілих півроку!1

 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Підключіть послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте
  Wi-Fi роутер за 1 грн

 • вiд 1 грн/міс

  Інтерактивне TV вiд 1 грн/міс

  Підключайте сучасне телебачення! Дивіться від 100 каналів та сплачуйте лише вiд 1 грн на місяць!1