вiд 1 грн

Спробуйте Інтерактивне TV за 1 грн!

Дивіться понад 170 преміальних телеканалів за 119 грн/міс!

  • Інтерактивні функції керування ефіром
  • Спробуй 14 днів за 1 грн1
  • Кращі світові та відомі українські канали2
  • 15 000+ фільмів, серіалів та шоу2
  • Включено перегляд на п`яти будь-яких пристроях3
  • Батьківський контроль

Додаткові умови підключення

З 01.07.2021 для абонентів, що раніше не підключали послугу «Інтерактивне TV» діє акційна пропозиція “Oll inclusive 2021 за спеціальною ціною!”. Вартість з дати підключення протягом перших 14ти днів складає 1 грн. Після закінчення дії спеціальної пропозиції абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Oll inclusive» - 119 грн/міс.

Вартість підключення до послуги «Інтерактивне TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «Інтерактивне TV» у приміщенні споживача фахівцями АТ «Укртелеком» - 1 грн. 

Тарифи та ціни вказано у гривнях з ПДВ. Інформація дійсна станом на 01.03.2022.

1 Для нових користувачів, що вперше підключають послугу «Інтерактивне TV», протягом перших 14ти днів з дати підключення послуги, підключається акційна пропозиція “Oll inclusive 2021 за спеціальною ціною!” за 1грн. Також звертаємо вашу увагу, що відлік 14ти днів розпочинається з моменту, коли абоненту було видано код активації Сервісу, а не з моменту, коли абонент фактично розпочав користуватись послугою.

2Понад 15000 фільмів та серіалів у HD та 4K якості. Оновлення бібліотеки щотижня. Ліцензійний контент від кращих міжнародних студій HBO, FOX, Showtime, Sony Pictures та інші. ТОВ «Діджітал Скрінз» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.

3Усі користувачі послуги «Інтерактивне TV» можуть одночасно користуватись послугою на п’яти будь-яких пристроях та прив’язувати до 20 пристроїв. Для активації послуги на додаткових пристроях потрібно скачати і встановити додаток «oll.tv» обрати вхід через партнера та ввести код активації і прив’язаний номер мобільного телефону, у разі втрати коду — звернутись до АТ «Укртелеком» за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).

Перелік пристроїв, на яких підтримується додаток «oll.tv»:

  • Мобільні телефони та планшети Android (версія 5.0 та вище);
  • IPad / iPhone (версія iOS 13 і вище);
  • Телевізори Smart-TV виробників: Samsung та LG (починаючи з 2016 року);
  • Android TV (Android 5).

Детальніше з умовами акції ви можете ознайомитися за посиланням Регламент Акції.

Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (TM OLL.TV) за підтримки АТ «Укртелеком». Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601. Послуги надаються за наявності технічної можливості.