вiд 1 грн

Спробуйте Інтерактивне TV за 1 грн!

Дивіться понад 170 преміальних телеканалів за 109 грн/міс!

  • Спробуй 14 днів за 1 грн1
  • Кращі світові та відомі українські канали2
  • Амедіатека – бібліотека фільмів, серіалів та шоу3
  • Включено перегляд на трьох будь-яких пристроях4
  • Інтерактивні функції керування ефіром: ТВ-Архів та Пауза5
  • Ексклюзивні канали за доступною ціною 109 грн/міс на рік!6

Додаткові умови підключення

З 01.07.2021 для абонентів, що раніше не підключали послугу «Інтерактивне TV» діє акційна пропозиція “Oll inclusive 2021 за спеціальною ціною!”. Вартість з дати підключення протягом перших 14ти днів складає 1 грн. Після закінчення дії спеціальної пропозиції абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Oll inclusive» - 109 грн/міс.

Вартість підключення до послуги «Інтерактивне TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «Інтерактивне TV» у приміщенні споживача фахівцями АТ «Укртелеком» - 1 грн. 

Тарифи та ціни вказано у гривнях з ПДВ. Інформація дійсна станом на 01.07.2021.

1 Для нових користувачів, що вперше підключають послугу «Інтерактивне TV», протягом перших 14ти днів з дати підключення послуги, підключається акційна пропозиція “Oll inclusive 2021 за спеціальною ціною!” за 1грн. Також звертаємо вашу увагу, що відлік 14ти днів розпочинається з моменту, коли абоненту було видано код активації Сервісу, а не з моменту, коли абонент фактично розпочав користуватись послугою.

2ТОВ «Діджітал Скрінз» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.

3Усі користувачі послуги «Інтерактивне TV» можуть одночасно користуватись послугою на телевізорі та двох додаткових пристроях (смартфон/планшет). Для активації послуги на додаткових пристроях потрібно скачати і встановити додаток «Oll.tv» на мобільний пристрій та звернутись до АТ «Укртелеком» за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів) за кодом активації. Перелік мобільних пристроїв, на яких підтримується додаток «Oll.tv»:
1) Мобільні телефони та планшети Android (Версія операційної системи: 4.0.3 або більш пізня)
2) IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 або більш пізня).

Детальніше з умовами акції ви можете ознайомитися за посиланням Регламент Акції.

Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (TM OLL.TV) за підтримки АТ «Укртелеком». Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601. Послуги надаються за наявності технічної можливості.