вiд 1 грн

Спробуйте Інтерактивне TV за 1 грн!

Дивіться понад 180 преміальних телеканалів за 119 грн/міс!

  • Інтерактивні функції керування ефіром: ТВ-Архів та Пауза
  • Включено перегляд на двох мобільних пристроях1
  • Ексклюзивні канали за доступною ціною 119 грн/міс на рік!
  • Кращі світові та відомі українські канали2
  • Амедіатека – бібліотека фільмів, серіалів та шоу2
  • Спробуй 1 тиждень за 1 грн3

Додаткові умови підключення

З 01.09.2020 для абонентів, що раніше не підключали послугу «Інтерактивне TV» діє спеціальна пропозиція "Спробуй Інтерактивне TV від 1 грн!" з дати підключення. Після закінчення дії спеціальної пропозиції абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Ексклюзив» - 119 грн/міс.
Підключення нових абонентів (фізичних осіб) до тарифного плану «Ексклюзив» доступне користувачам послуги з доступу до мережі Інтернет від АТ «Укртелеком», вартість підключення до послуги «Інтерактивне TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «Інтерактивне TV» у приміщенні споживача фахівцями АТ «Укртелеком» - 1 грн. У разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки» абонент приймає зобов'язання про користування послугою «Інтерактивне TV» не менш ніж 365 днів з дати фактичного підключення послуги «Оренда ТВ-приставки».

1 Усі користувачі послуги «Інтерактивне TV» можуть одночасно користуватись послугою на телевізорі та двох додаткових пристроях (смартфон/планшет). Для активації послуги на додаткових пристроях потрібно скачати і встановити додаток «Інтерактивне TV» на мобільний пристрій та звернутись до АТ «Укртелеком» за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів) за кодом активації. Перелік мобільних пристроїв, на яких підтримується додаток Інтерактивного TV: 

1) Мобільні телефони та планшети Android (Версія операційної системи: 4.0.3 або більш пізня) 

2) IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 або більш пізня).

2 ТОВ «Діджітал Скрінз» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.

3 Для нових користувачів, що вперше підключають послугу «Інтерактивне TV», протягом перших 7ми днів з дати підключення послуги, підключається спеціальна пропозиція "Спробуй Інтерактивне TV від 1грн!" за 1грн. Також звертаємо вашу увагу, що відлік 7ми днів розпочинається з моменту, коли абоненту було видано код активації Сервісу, а не з моменту, коли абонент фактично розпочав користуватись послугою.

Тарифи та ціни вказано у гривнях з ПДВ. Інформація дійсна станом на 01.01.2021.

Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (TM OLL.TV) за підтримки АТ «Укртелеком».

Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.

Послуги надаються за наявності технічної можливості.