1 грн/міс

Wi-Fi роутер за 1 грн

Підключіть послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте
Wi-Fi роутер за 1 грн

 • Wi-Fi роутер за 1 грн1
 • Доступна ціна для кожного
 • Легке підключення
 • Користуйтесь у будь-якому куточку вашої оселі
 • Підключайте
  будь-які мобільні пристрої
 • Цілодобова підтримка
Акційна пропозиція! Підключіться до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте Wi-Fi роутер за акційною ціною лише за 1 грн/міс1.

Користуйтесь Інтернетом на комп’ютері, планшеті або смартфоні у будь-якому куточку вашої оселі.

Детальні умови

1На умовах оренди за акційною вартістю можливо отримати обладнання з переліку, що надається в точках продажу та обслуговування ПАТ «Укртелеком».
Вартість акційної оренди обладнання складає 1,00 грн/міс за умови підписання абонентом заяви про замовлення послуг та приєднання до умов Договору про надання телекомунікаційних послуг, з зобов’язанням користуватися послугою доступу до мережі Інтернет від Укртелеком терміном 24 місяці. У разі дострокового припинення користування послугою доступу до мережі Інтернет від Укртелеком (як з ініціативи абонента, так і з ініціативи Укртелекому), абонент має сплатити штраф, розмір якого визначеного умовами договору.
За акційною вартістю може бути надано не більше однієї одиниці обладнання на один особовий рахунок абонента.
Не можуть скористатися орендою обладнання за акційною вартістю абоненти, які на дату звернення користуються послугою доступу до мережі Інтернет від Укртелеком із зобов’язанням користуватися нею протягом певного періоду, термін якого ще не закінчився.
Після закінчення строку оренди обладнання за акційною вартістю - абоненту надається можливість придбати обладнання за спеціальною вартістю – 2 грн.
Замовити послугу та отримати інформацію щодо умов акції можна за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів). Послуга оренди обладнання на акційних умовах надається за умови наявності технічної можливості підключення послуги доступу до мережі Інтернет від Укртелеком.
Послуги надаються ПАТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601. Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Умови та ціни вказано станом на 01.04.2018.
 • 100 Мбіт/сек

  Рік Інтернету за 49 грн/міс

  Вражаюча швидкість нової мережі Інтернет до 100 Мбіт/сек. Підключайте!

 • 49 грн/міс

  Народний Інтернет за 49 грн/міс!

  Акція на Інтернет для мешканців багатоповерхівок
  49 грн/міс цілих півроку!

 • 50 Мбіт/сек

  Заощадливий швидкісний Інтернет за 49 грн/міс

  Спробуйте тариф "50 Мбіт"! До півроку за 49 грн/міс!