1 грн/міс

Wi-Fi роутер за 1 грн

Акційна пропозиція для існуючих абонентів

 • Wi-Fi роутер за 1 грн1
 • Доступна ціна для кожного
 • Легке підключення
 • Підключайте
  будь-які мобільні пристрої
 • Цілодобова підтримка
 • Користуйтесь у будь-якому куточку вашої оселі2

Спеціальна пропозиція для абонентів компанії Укртелеком, які змінюють технологію надання послуги доступу до мережі Інтернет з xDSL на Оптичний Інтернет: Wi-Fi роутер в оренду за акційною ціною 1 грн/міс.

Слідкуйте за актуальними знижками Укртелеком на сайті нашої компанії. Ми працюємо для вас та регулярно розробляємо кращі пропозиції для абонентів.

Детальні умови

Послуга оренди обладнання (роутера) на акційних умовах для користувачів послуги «Оптичний Інтернет» (далі – Послуга) доступна для абонентів, які змінюють технологію надання послуги з доступу до мережі Інтернет від Укртелеком.

1 На умовах оренди за акційною вартістю можливо отримати обладнання (з пропускною спроможністю WAN-порта до 100Мбіт/с) з переліку, що надається в точках продажу та обслуговування АТ «Укртелеком».

2 З урахуванням технічних обмежень обладнання.

Вартість акційної оренди обладнання складає 1,00 грн/міс за умови підписання абонентом заяви про замовлення послуг та приєднання до умов Договору про надання електронних комунікаційних послуг, з зобов’язанням користуватися послугою доступу до мережі Інтернет від Укртелеком терміном 24 місяці. У разі дострокового припинення користування послугою доступу до мережі Інтернет від Укртелеком (як з ініціативи абонента, так і з ініціативи Укртелекому), абонент має сплатити штраф, розмір якого визначається умовами договору.

За акційною вартістю може бути надано не більше однієї одиниці обладнання на один особовий рахунок абонента.

Не можуть скористатися орендою обладнання за акційною вартістю абоненти, які:

 • на дату звернення користуються послугою доступу до мережі Інтернет від Укртелеком із зобов’язанням користуватися нею протягом певного періоду, термін якого ще не закінчився;

 • мають абонентське обладнання(ONU з Wi-Fi) для надання послуги Оптичний Інтернет(за технологією FTTH) від АТ «Укртелеком»;

 • мають дебіторську заборгованість перед товариством за надані електронні комунікаційні послуги.

Після закінчення строку оренди обладнання за акційною вартістю - абоненту надається можливість придбати обладнання за спеціальною вартістю – 2 грн.

Замовити послугу та отримати інформацію щодо умов акції можна за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів). Послуга оренди обладнання на акційних умовах надається за умови наявності технічної можливості підключення послуги доступу до мережі Інтернет від Укртелеком.

Тарифи та ціни вказано у гривнях з ПДВ. Умови вказано станом на 01.05.2022. Умови та ціни можуть бути змінені.

Послуги надаються АТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.


 • Інтернет без світла

  Без електроенергії інтернет може працювати. Читай як!

 • 1 грн

  Приведи друга і кожен отримає знижку!

  Подаруй другу місяць класного інтернету за 1 грн!

 • Безкоштовний доступ до Wi-Fi

  Можливість безкоштовно скористатися доступом до мережі Інтернет