50 Мбіт/сек

Заощадливий швидкісний Інтернет за 49 грн/міс

Спробуйте тариф "50 Мбіт"! До півроку за 49 грн/міс!

 • Швидке скачування контенту
 • Вистачить для всієї сім'ї
 • Оренда обладнання – 1 грн/міс3
 • Заощаджуйте! Лише 49 грн/міс до півроку1
 • Стабільна швидкість до 50 Мбіт/с2

Додаткові умови підключення

Новий швидкісний Інтернет! Укртелеком модернізує свою мережу Інтернет для забезпечення абонентів кращою якістю послуг і більшою швидкістю. 
Пропонуємо Вам на акційних умовах насолодитися безмежними можливостями доступу до мультимедійного контенту на швидкості Інтернету до 50 Мбіт/сек.

Як підключити Інтернет?
• Залишайте на сайті заявку на підключення, натиснувши кнопку «Підключити»
• Ми Вам зателефонуємо
• Виберіть час підключення і чекайте нашого майстра

Спробуйте швидкісний Інтернет за привабливою ціною 49 грн/міс до півроку!
До речі, модем із wi-fi можна взяти в оренду лише за 1 грн/міс!

1Оплата послуги «lнтернет вiд Укртелеком» (за технологією xDSL) на умовах акції з розміром абонентної плати 49,00 грн за місяць користування діє для абонентів багатоповерхової забудови протягом перших 180 календарних днів iз дати підключення; починаючи зi 181-го дня після підключення -плата згiдно з обраним абонентом (iз доступних йому) тарифним планом, а для абонентів приватної забудови протягом перших 90 календарних днів iз дати підключення; починаючи зi 91-го дня після підключення - плата згiдно з обраним абонентом (iз доступних йому) тарифним планом. Організація доступу до телекомунiкацiйної мережі Укртелеком (ТМУ), підключення послуги з доступу до мережі lнтернет, абонентна плата за користування телефонним апаратом до тарифу не входять й оплачуються додатково. 

Акція діє для фізичних осiб - нових та існуючих абонентів Укртелеком, якi не є користувачами послуги з доступу до мережi lнтернет вiд Укртелеком та не були ними протягом останніх 90 днiв, за наявності доступу до ТМУ та технічної можливості надання послуги.

2 Вказано швидкість передавання та приймання. Максимальна швидкість залежить від технічної спроможності лінії та обраного абонентом тарифного плану.

3 Надання xDSL-модема з Wi-Fi в аренду за тарифом 1 грн на мiсяць за умови користування послугою з доступу до мережi lнтернет протягом двох рокiв. 

Тарифи вказано у гривнях за місяць з ПДВ. Термiн проведення акцiї - з 01.01.2019 до 31.12.2019 (включно). Умови акцї вказано станом на 01.01.2019 р. Географiю дії акцї i тарифiв обмежено. ПАТ «Укртелеком» має право змінювати умови акції.

Послуги надаються ПАТ «Укртелеком», б-р Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601. Деталi - за телефоном 0 800 506 008 (безкоштовно в межах України з номерiв українських операторiв)

 • 49 грн/міс

  Народний Інтернет за 49 грн/міс!

  Акція на Інтернет для мешканців багатоповерхівок
  49 грн/міс цілих півроку!

 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Підключіть послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте
  Wi-Fi роутер за 1 грн

 • вiд 1 грн/міс

  Інтерактивне TV вiд 1 грн/міс

  Інтерактивне TV на будь-який смак! Дивіться від 100 каналів та сплачуйте лише вiд 1 грн на місяць!2