Для партнерів

«Укртелеком» пропонує вам стати партнером

Сьогодні компанія пропонує вам декілька видів співпраці:

1. Оптична мережі під брендом Укртелеком.

Партнерська побудова оптичної мережі. Коли партнер інвестує кошти в будівництво оптичної Інтернет-мережі, після чого отримує постійний відсоток від абонплати усіх абонентів, які користуватимуться послугами Укртелеком на цій території.

Партнерство може бути як у вигляді виключно фінансових інвестицій так і безпосередня участь партнера у побудові і експлуатації збудованої ним мережі.

2. Агентська співпраця, а саме пошук клієнтів Інтернет та телебачення. Винагорода нараховується за кожного залученого клієнта, що підключився до послуг компанії. (Деталі нижче)

Оптична мережа під брендом Укртелеком

Партнерська побудова оптичної мережі. Коли партнер інвестує кошти в будівництво оптичної

Інтернет-мережі, після чого отримує постійний відсоток від абонплати усіх абонентів, які користуватимуться послугами Укртелеком на цій території.

Партнерство може бути як у вигляді виключно фінансових інвестицій так і безпосередня участь партнера у побудові і експлуатації збудованої ним мережі.

Укртелеком при цьому:

  • надає вам свої потужності для підключення вашої ділянки мережі
  • обладнання для абонента у разі необхідності
  • білінг абонента (виставлення рахунків, робота з дебіторською заборгованістю)

Ваш дохід ви отримуєте щомісячно у вигляді оговорених відсотків від абонентської плати.

Наразі Укртелеком успішно співпрацює більше ніж з 30-ма пантерами у всіх областях України.

Агентська співпраця

Чому бути агентом вигідно:

- АТ «Укртелеком» - найбільша електронна комунікаційна компанія України. Вона має найрозвиненішу інфраструктуру, яках охоплює більше1 млн км території.

- Потенційні клієнти компанії - 85% населення України. Саме такий процент аудиторії знаходиться в зоні технічної можливості підключення до послуги Інтернет!

- Ми пропонуємо найсучасніші послуги: доступ до Інтернету (АDSL до 20 Мбіт/с, VDSLдо 50 Мбіт/с, FTTBдо 100 Мбіт/с, FTTHдо 1 Гбіт/с), MEGOGO TV, хмарні послуги!

- Залучаючи абонентів до Укртелекому, ви гарантуєте їм зручність підключення, можливість орендувати обладнання за акційною ціною та цілодобову сервісну підтримку.

Умови агентської винагороди та бонуси від співпраці:

- Винагорода за залучення абонентів до послуги Інтернет від Укртелекому та MEGOGO TV;

- Додаткові бонуси за виконання плану продаж, за ексклюзивну представленість на сайті, підвищена винагорода на територіях з високої конкуренцією;

- Участь у спільних з АТ «Укртелеком» маркетингових заходах.

Підтримка агентів:

  • АТ «Укртелеком» забезпечує агентів рекламними матеріалами та промо-формою для проведення активностей. Підтримує в організації агентської діяльності. Навчає та тестує співробітників агента.
  • Укртелеком запрошує до партнерства юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, що зареєстровані згідно законодавства України та мають право ведення комерційної діяльності.
  • Щоб розпочати співпрацю в регіонах присутності АТ «Укртелеком», будь ласка, заповніть Анкету потенційного партнера.

Будь-які з вище перелічених видів співпраці можуть бути поєднані одним партнером, який надаватиме широкий спектр послуг для нашої компанії, від пошуку і залучення клієнта до його підключення та подальшої експлуатації.


Анкета потенційного партнера


Розкажіть нам про себе