Інтернет

Стабільний Iнтернет за легкою ціною.

Інтернет від Укртелеком – це стабільність, якість та найсучасніші технології для кожного абонента. Обирайте тариф на свій смак та насолоджуйтесь стабільним інтернетом. З нами Ви - завжди на зв'язку!

Як змінити тарифний план: зателефонуйте у Контакт-центр за номером 0(800) 506 800 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів), (044)246 68 00 (згідно тарифів Вашого оператора).

Тарифи для: 
м. Київ

Шановні абоненти, увага!

* Будинок з високою концентрацією мешканців – житловий будинок, в якому розташовано одинадцять чи більше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Виключно для цілей формування цін на послуги та тарифікації, а також для застосування категорій тарифів чи тарифних планів, до будинків з високою концентрацією мешканців відносяться також і багатоповерхові будинки.

 ** Будинок з низькою концентрацією мешканців – житловий будинок, в якому розташовано десять чи менше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Виключно для цілей формування цін на послуги та тарифікації, а також для застосування категорій тарифів чи тарифних планів, до будинків з низькою концентрацією мешканців відносяться також і будинки приватного сектора (індивідуальні житлові будинки) та малоповерхові будинки.

Переваги

 • Надійність

  Завантажуй та надсилай інформацію, працюй в будь-який зручний для тебе час, не економ трафік: його вистачить на все.

 • Безлім, який може все

  Втомився рахувати мегабайти? Підключай високошвидкісний безліміт від Укртелеком і зроби все, про що мріяв! Завантажуй програми та музику, дивись фільми онлайн, створюй скайп-конференції.

 • Wi-Fi роутер за 1 грн

  Підключай Інтернет від Укртелеком та отримай Wi-Fi роутер майже даром! Інтернет-підключення ще ніколи не було таким легким та вигідним.

 • Цілодобова підтримка

  Для зручності користувачів працює цілодобова сервісна підтримка. Наші спеціалісти допоможуть вирішити будь-яке технічне питання!

 • Легка зміна тарифу

  Не влаштовує тариф? Потрібно більше можливостей? Змінюй тарифний план безкоштовно 1 раз на добу.

 • Доступні тарифи

  Відмінний Інтернет може коштувати дешево. Підключайся до Укртелеком і отримуй високу швидкість і бездоганну якість за доступними цінами!