Тарифний план "1 Гбіт/с"

Акція

1 Гбіт/с

Нова мережа

360
грн/міс
  • Скачування фільму за 6 сек (750МБ)1
  • Asset 1
    Онлайн-ігри та кіносеанси без обмежень1
  • Супер швидкість на будь-яких пристроях 2
  • Пауза3
  • Вистачить для всієї сім'ї
  • Цілодобова підтримка

Більше про тарифний план

Більше інформації

Активним користувачам, що мають багато мобільних пристроїв і використовують їх одночасно, швидкість до 1 Гбіт/c забезпечить високоякісний Інтернет на всіх гаджетах, дозволить одночасно грати в ігри та безперешкодно завантажувати різноманітний контент.

Для підключення до послуги Інтернет та перевірки технічної можливості надання послуги – залиште заявку на сайті.

1Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

2Користувачі послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ/FTTH) можуть здійснювати доступ до мережі Інтернет з будь-якого пристрою, що підтримує реалізацію вказаної функції. Одночасно послугою можна користуватися на будь-яких пристроях з урахуванням технічних обмежень обладнання та обраного тарифного плану послуги з доступу до мережі Інтернет.

Вартість скорочення переліку послуг за заявою абонента за технологією FTTВ  – 50 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як 90 календарних днів на один рік.

Вартість скорочення переліку послуг за заявою абонента за технологією FTTН  – 100 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як 180 календарних днів на один рік.

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) – 1 грн.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTН) – відповідно до діючих тарифів в Вашому населеному пункті.

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Тарифи вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 01.06.2021. Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.