Тарифний план "1 Гбіт/с"

Акція

1 Гбіт/с

Оптична мережа

390
грн/міс
  • Скачування фільму за 6 сек (750МБ)1
  • Онлайн-ігри та кіносеанси без обмежень1
  • Супер швидкість на будь-яких пристроях2
  • Пауза3
  • Вистачить для всієї сім'ї
  • Цілодобова підтримка

Більше про тарифний план

Більше інформації

Активним користувачам, що мають багато мобільних пристроїв і використовують їх одночасно, швидкість до 1 Гбіт/c забезпечить високоякісний Інтернет на всіх гаджетах, дозволить одночасно грати в ігри та безперешкодно завантажувати різноманітний контент.

Для підключення до послуги Інтернет та перевірки технічної можливості надання послуги – залиште заявку на сайті.

1Швидкість доступу до 1 Гбіт/с технічно можлива лише за умови, якщо комп'ютерне обладнання абонента, а також встановлений у абонента маршрутизатор відповідають певним технічним вимогам. Фактична швидкість доступу може динамічно змінюватися у широкому діапазоні в залежності від багатьох факторів. Детальна інформація

2Вартість скорочення послуги з доступу до мережі Інтернет за технологією FTTB за заявою абонента – 50 грн за один місяць, за технологією FTTH – 100 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як на один рік. Мінімальний термін скорочення послуги – 1 календарний день.

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) – 1 грн.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTН) – відповідно до діючих тарифів в Вашому населеному пункті.

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Умови та ціни вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 22.08.2022. Мінімальний строк дії тарифів – до 15.09.2022. Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.