Тарифний план "1 Гбіт/с "

Акція

1 Гбіт/с

Оптичний Інтернет

500
грн/міс
  • Роутер з Wi-Fi до 1 Гбіт/с3
  • Підтримка клієнтів без вихідних
  • MEGOGO TV перші 14 днів не тарифікуються1
  • Стабільна швидкість до 1 Гбіт/с2
  • Інтернету вистачить для всієї сім'ї
  • Користуйся на будь-яких пристроях4

Більше про тарифний план

Більше інформації

Інтернет з космічною швидкістю до 1 ГБіт/сек? Легко! Потрібен активним користувачам, що мають багато мобільних пристроїв і використовують їх одночасно, швидкість до 1 Гбіт/c забезпечить високоякісний Інтернет на всіх пристроях, дозволить одночасно грати в ігри онлайн та безперешкодно завантажувати різноманітний контент.

Потрібне обладнання? Придбайте обладнання у нас - 1 Гігабітні роутери ідеально підходять до космічної швидкості Інтернет!3

А також отримайте супер пропозицію MEGOGO TV – підключайте до Інтернету 330 телеканалів та понад 12000 фільмів/серіалів! Обирайте тариф «Оптимальний Промо» за вигідною ціною саме для тих, хто користується Інтернетом від Укртелеком!1

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Для підключення до послуги Інтернет та перевірки технічної можливості надання послуги – залиште заявку на сайті.

Укртелеком модернізує свою мережу для забезпечення абонентів кращою якістю і більшою швидкістю.

1Підключення нових абонентів (фізичних осіб) до тарифного плану «Оптимальний Промо» доступне користувачам послуги з доступу до мережі Інтернет від АТ «Укртелеком». Перші 14 днів користування послугою не тарифікуються, далі - 199 грн./міс. Вартість користування послугою за перші 14 днів включена в місячну плату за подальше користування. Вартість підключення до послуги «MEGOGO TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «MEGOGO TV» у приміщенні споживача фахівцями АТ «Укртелеком» - 1 грн. Послуга «MEGOGO TV» надається ТОВ «МЕГОГО» за підтримки АТ «Укртелеком». ТОВ «МЕГОГО» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.

2Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

3 Роутер (з пропускною спроможністю WAN-порта до 1000Мбіт/с) для доступу до мережі Інтернет (за технологією FTTx) абонент може придбати за свій рахунок. Про умови та детальну характеристику можна дізнатися зателефонувавши до Контакт-центру 0 800 506 008.

4Користувачі послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ/FTTH) можуть здійснювати доступ до мережі Інтернет з будь-якого пристрою, що підтримує реалізацію вказаної функції. Одночасно послугою можна користуватися на будь-яких пристроях з урахуванням технічних обмежень обладнання та обраного тарифного плану послуги з доступу до мережі Інтернет.

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість організації підключення:

  • послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) – 1 грн.
  • послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTН) – відповідно до діючих тарифів в Вашому населеному пункті.

Вартість тарифного плану залежить від географії та технології доступу до мережі Інтернет. Ви можете перевірити технічну можливість підключення послуги у Вашому будинку та залишити заявку на підключення на сайті або зателефонувавши до Контакт-центру 0 800 506 008.

При підключенні послуги «Оптичний Інтернет» (за технологіями FTTx) – «Класичний 1 Гбіт/с».

Швидкість передавання та приймання Інтернет за обраним тарифним планом – максимальна до 1024000 Кбіт/с, мінімальна від 204800 Кбіт/с. Середня швидкість передавання та приймання Інтернет – 614400 Кбіт/с. Швидкість залежить від технічної спроможності лінії та обраного абонентом тарифного плану.

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Умови та ціни вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 09.01.2023. Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.