Тарифний план "100 Мбіт/с "

Акція

100 Мбіт/с

Оптичний Інтернет

від
260
грн/міс
  • Швидке скачування контенту2
  • Пауза4
  • Підтримка клієнтів без вихідних
  • MEGOGO TV перші 14 днів не тарифікуються1
  • Стабільна швидкість до 100 Мбіт/с2
  • Оренда обладнання за 1 грн/міс3

Більше про тарифний план

Більше інформації

«Золота середина» серед пропозицій Укртелеком, яка дозволяє насолоджуватися можливостями Інтернет по максимуму! Швидкість до 100 Мбіт/с є ідеальною для тих, хто вимагає від Інтернет більшого. Її вистачить на перегляд онлайн - фільмів, шоу або youtube, занять онлайн та для завантаження важких файлів.

Економте на обладнанні! Замовляйте у нас Wi-Fi роутер лише за 1 грн/міс! 3

А також отримайте супер пропозицію MEGOGO TV – підключайте до Інтернету 330 телеканалів та понад 12000 фільмів/серіалів! Обирайте тариф «Оптимальний Промо» за вигідною ціною саме для тих, хто користується Інтернетом від Укртелеком!1

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Укртелеком модернізує свою мережу для забезпечення абонентів кращою якістю і більшою швидкістю.

Для підключення до послуги Інтернет та перевірки технічної можливості надання послуги – залиште заявку на сайті.

1Підключення нових абонентів (фізичних осіб) до тарифу «Оптимальний Промо» доступне користувачам послуги з доступу до мережі Інтернет від АТ «Укртелеком». Перші 14 днів користування послугою не тарифікуються, далі - 199 грн./міс. Вартість користування послугою за перші 14 днів включена в місячну плату за подальше користування. Вартість підключення до послуги «MEGOGO TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «MEGOGO TV» у приміщенні споживача фахівцями АТ «Укртелеком» - 1 грн. Послуга «MEGOGO TV» надається ТОВ «МЕГОГО» за підтримки АТ «Укртелеком». ТОВ «МЕГОГО» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.

2Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

3Оренда за тарифом 1 грн/міс:

  • Роутера (з пропускною спроможністю WAN-порта до 100Мбіт/с) доступна для абонентів, які змінюють технологію надання послуги з доступу до мережі Інтернет від Укртелеком за умови користування послугою з доступу до мережі Інтернет (за технологією FTTx) протягом двох років, при цьому за умови дострокової відмови від Послуги, абонент сплачує штраф.
  • Оптичного терміналу (ONU) за умови користування послугою з доступу до мережі Інтернет (за технологією FTTH)

4 Вартість скорочення послуги з доступу до мережі Інтернет за технологією FTTB за заявою абонента – 50 грн за один місяць, FTTH – 100 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як на один рік. Мінімальний термін скорочення послуги – 1 календарний день.

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість організації підключення:

  • послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) – 1 грн.
  • послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTН) – відповідно до діючих тарифів в Вашому населеному пункті.

Вартість тарифного плану залежить від географії та технології доступу до мережі Інтернет. Ви можете перевірити технічну можливість підключення послуги у Вашому будинку та залишити заявку на підключення на сайті або зателефонувавши до Контакт-центру 0 800 506 008.

При підключенні послуги «Оптичний Інтернет» (за технологіями FTTx) – «Простий 100 Мбіт/с».

Швидкість передавання та приймання Інтернет за обраним тарифним планом – максимальна до 102400 Кбіт/с, мінімальна від 51200 Кбіт/с. Середня швидкість передавання та приймання Інтернет – 76800 Кбіт/с. Швидкість залежить від технічної спроможності лінії та обраного абонентом тарифного плану.

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Умови та ціни вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 09.01.2023. Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.