Тарифний план "100 Мбіт/с"

Акція

100 Мбіт/с

Нова мережа

300
грн/міс
  • Швидке скачування контенту1
  • Супер швидкість на будь-яких пристроях 2
  • Пауза3
  • Стабільна швидкість до 100 Мбіт/с1
  • Вистачить для всієї сім'ї
  • Цілодобова підтримка

Більше про тарифний план

Більше інформації

Швидкісний тарифний план серед пропозицій Укртелекому є ідеальним для тих, хто вимагає від Інтернет більшого. Підключитись до тарифного плану – швидко та просто. Укртелеком модернізує свою мережу для забезпечення абонентів кращою якістю і більшою швидкістю. Послуга «Оптичний Інтернет» надається за наявності технічної можливості. Ви можете перевірити технічну можливість підключення послуги у Вашому будинку та залишити заявку на підключення на сайті або зателефонувавши до Контакт-центру 0 800 506 008.

Тип будинку

«Інтернет від Укртелеком» (VDSL)

«Оптичний Інтернет» (FTTB)

Класичний 100 Мбіт/с

«Оптичний Інтернет» (FTTH)

Класичний 100 Мбіт/с

Багатоповерховий (від 11 помешкань) *

-

300

300

Індивідуальний житловий або малоповерховий (до 10 помешкань включно) **

 -

300

300

* Будинок з високою концентрацією мешканців – житловий будинок, в якому розташовано одинадцять чи більше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Виключно для цілей формування цін на послуги та тарифікації, а також для застосування категорій тарифів чи тарифних планів, до будинків з високою концентрацією мешканців відносяться також і багатоповерхові будинки.
** Будинок з низькою концентрацією мешканців – житловий будинок, в якому розташовано десять чи менше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Виключно для цілей формування цін на послуги та тарифікації, а також для застосування категорій тарифів чи тарифних планів, до будинків з низькою концентрацією мешканців відносяться також і будинки приватного сектора (індивідуальні житлові будинки) та малоповерхові будинки.

1Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

2Користувачі послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ/FTTH) можуть здійснювати доступ до мережі Інтернет з будь-якого пристрою, що підтримує реалізацію вказаної функції. Одночасно послугою можна користуватися на будь-яких пристроях з урахуванням технічних обмежень обладнання та обраного тарифного плану послуги з доступу до мережі Інтернет.

3Вартість скорочення переліку послуг за заявою абонента за технологією FTTВ  – 50 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як 90 календарних днів на один рік.

Вартість скорочення переліку послуг за заявою абонента за технологією FTTН  – 100 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як 180 календарних днів на один рік.

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) – 1 грн.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTН) – відповідно до діючих тарифів в Вашому населеному пункті.

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Тарифи вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 01.06.2021. Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.