Тарифний план "200 Мбіт/с"

Акція

200 Мбіт/с

Нова мережа

270
грн/міс
  • Asset 1
    Онлайн-ігри та кіносеанси без обмежень1
  • Скачування фільму за 40 сек (750МБ)1
  • Супер швидкість на будь-яких пристроях 2
  • Проведення оптоволоконного кабеля - 1200 грн4
  • Вистачить для всієї сім'ї

Більше про тарифний план

Більше інформації

Укртелеком планує провести високошвидкісний оптичний Інтернет до Вашого дому.

Для підключення Вам необхідно зателефонувати за номером Контакт-центру 0 800 506 008 та залишити заявку.

Вибирайте оптимальний тарифний план:

Швидкість Інтернету до 50 Мбіт/с 3 до 100 Мбіт/с 3 до 200 Мбіт/с 3
Тип забудови
      
Абонплата 180 грн/міс 200 грн/міс 270 грн/міс

1 Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

2 Користувачі послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTH) можуть здійснювати доступ до мережі Інтернет з будь-якого пристрою, що підтримує реалізацію вказаної функції. Одночасно послугою можна користуватися на будь-яких пристроях з урахуванням технічних обмежень обладнання та обраного тарифного плану послуги з доступу до мережі Інтернет.

3 Вказано швидкість передавання та приймання. Максимальна швидкість залежить від технічної спроможності лінії та обраного абонентом тарифного плану.

4 Підключення до послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTH) відбувається лише за наявності технічної можливості та оплачується додатково. Вартість підключення до послуги – 1200 грн., за умовами передплаченого підключення, які передбачають підписання угоди з ПАТ «Укртелеком» та внесення особою авансу на особовий рахунок не пізніше ніж за 30 календарних днів до граничного терміну підключення послуги, який буде зараховано як сплата вартості виконання інсталяційних робіт та налаштування обладнання на стороні абонента за підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTH). У вартість враховано виконання інсталяційних робіт, налаштування обладнання на стороні абонента (одноразово) та волоконно-оптичний кабель, який необхідний для підключення.

Користувачі послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTH) отримують оптичний термінал (ONU) в оренду за тарифом 1 грн. на місяць за умови користування послугою.

Тарифи вказано у гривнях за місяць з ПДВ. Умови вказано станом на 01.01.2020. Географію дії тарифів і тарифних планів обмежено. ПАТ «Укртелеком» має право змінювати умови надання послуг.

Послуги надаються ПАТ «Укртелеком», б-р Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601. Детальна інформація за телефоном Контакт-центру 0800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів), у центрах обслуговування абонентів.