Тарифний план "200 Мбіт/с"

Акція

200 Мбіт/с

Оптичний Інтернет

290
грн/міс
  • Роутер з Wi-Fi до 1 Гбіт/с3
  • Підтримка клієнтів без вихідних
  • MEGOGO TV перші 14 днів не тарифікуються1
  • Інтернету вистачить для всієї сім'ї
  • Користуйся на будь-яких пристроях4
  • Стабільна швидкість до 200 Мбіт/с2

Більше про тарифний план

Більше інформації

Ми рекомендуємо цю швидкість для сімей, де в кожного є власний пристрій з доступом в Інтернет. Якщо у Вашому домі полюбляють онлайн-ігри та перегляд фільмів –зі швидкістю до 200 Мбіт/с Ваш ігровий час та кіносеанс триватимуть без перешкод.

Потрібне обладнання? Придбайте обладнання у нас - наші роутери ідеально підходять до 200 Мбіт/с швидкості Інтернет!3

А також отримайте супер пропозицію MEGOGO TV – підключайте до Інтернету 330 телеканалів та понад 12000 фільмів/серіалів! Обирайте тариф «Оптимальний Промо» за вигідною ціною саме для тих, хто користується Інтернетом від Укртелеком!1

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Для підключення до послуги Інтернет та перевірки технічної можливості надання послуги – залиште заявку на сайті.

Укртелеком модернізує свою мережу для забезпечення абонентів кращою якістю і більшою швидкістю.

1Підключення нових абонентів (фізичних осіб) до тарифного плану «Оптимальний Промо» доступне користувачам послуги з доступу до мережі Інтернет від АТ «Укртелеком». Перші 14 днів користування послугою не тарифікуються, далі  -  199 грн./міс. Вартість користування послугою за перші 14 днів включена в місячну плату за подальше користування. Вартість підключення до послуги «MEGOGO TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «MEGOGO TV» у приміщенні споживача фахівцями АТ «Укртелеком» - 1 грн.  Послуга «MEGOGO TV» надається ТОВ «МЕГОГО» за підтримки АТ «Укртелеком». ТОВ «МЕГОГО» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.

2Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

3 Роутер (з пропускною спроможністю WAN-порта до 1000Мбіт/с) для доступу до мережі Інтернет (за технологією FTTx) абонент може придбати за свій рахунок. Про умови та детальну характеристику можна дізнатися зателефонувавши до Контакт-центру 0 800 506 008.

4Користувачі послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ/FTTH) можуть здійснювати доступ до мережі Інтернет з будь-якого пристрою, що підтримує реалізацію вказаної функції. Одночасно послугою можна користуватися на будь-яких пристроях з урахуванням технічних обмежень обладнання та обраного тарифного плану послуги з доступу до мережі Інтернет.

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість організації підключення:

  • послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) – 1 грн.
  • послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTН) – відповідно до діючих тарифів в Вашому населеному пункті.


Вартість тарифного плану залежить від географії та технології доступу до мережі Інтернет. Ви можете перевірити технічну можливість підключення послуги у Вашому будинку та залишити заявку на підключення на сайті або зателефонувавши до Контакт-центру 0 800 506 008.

При підключенні послуги «Оптичний Інтернет» (за технологіями FTTx) – «Простий 200 Мбіт/с».

Швидкість передавання та приймання Інтернет за обраним тарифним планом – максимальна до 204800 Кбіт/с, мінімальна від 102400 Кбіт/с. Середня швидкість передавання та приймання Інтернет – 153600 Кбіт/с. Швидкість залежить від технічної спроможності лінії та обраного абонентом тарифного плану.

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Умови та ціни вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 09.01.2023.  Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.