Тарифний план "Класичний 200 Мбіт/с"

Акція

Класичний 200 Мбіт/с

Оптична мережа

395
грн/міс
  • Asset 1
    Онлайн-ігри та кіносеанси без обмежень1
  • Скачування фільму за 40 сек (750МБ)1
  • Супер швидкість на будь-яких пристроях 2
  • Пауза3
  • Вистачить для всієї сім'ї
  • Цілодобова підтримка

Більше про тарифний план

Більше інформації

Якщо у Вашому домі полюбляють онлайн-ігри та перегляд фільмів –зі швидкістю до 200 Мбіт/с Ваш ігровий час та кіносеанс триватимуть без перешкод. Підключайте тариф для всієї сім’ї, де в кожного є мобільний пристрій з доступом в Інтернет.

Для підключення до послуги Інтернет та перевірки технічної можливості надання послуги – залиште заявку на сайті.

1Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

2Користувачі послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ/FTTH) можуть здійснювати доступ до мережі Інтернет з будь-якого пристрою, що підтримує реалізацію вказаної функції. Одночасно послугою можна користуватися на будь-яких пристроях з урахуванням технічних обмежень обладнання та обраного тарифного плану послуги з доступу до мережі Інтернет.

3Вартість скорочення послуги з доступу до мережі Інтернет за технологією FTTB за заявою абонента – 50 грн за один місяць, за технологією FTTH – 100 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як на один рік. Мінімальний термін скорочення послуги  – 1 календарний день.

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) для нових споживачів – 300 грн, для абонентів, які змінюють технологію надання послуги доступу до мережі Інтернет від Укртелеком (xDSL) – 1 грн.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTН) – відповідно до діючих тарифів в Вашому населеному пункті.

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Тарифи вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 17.03.2022. Мінімальний строк дії тарифів – до 17.04.2022. Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.