Тарифний план "Простий 200 Мбіт/с"

Акція

Простий 200 Мбіт/с

Нова мережа

200
грн/міс
  • Asset 1
    Онлайн-ігри та кіносеанси без обмежень1
  • Скачування фільму за 40 сек (750МБ)1
  • Супер швидкість на будь-яких пристроях 2
  • Пауза3
  • Вистачить для всієї сім'ї
  • Цілодобова підтримка

Більше про тарифний план

Більше інформації

Якщо в Вашому домі полюбляють онлайн-ігри та перегляд фільмів – з тарифом «200 Мбіт/с» Ваш ігровий час та кіносеанс триватимуть без перешкод. Підключайте тариф для всієї сім’ї, де в кожного є мобільний пристрій з доступом в Інтернет.

Для підключення до послуги Інтернет та перевірки технічної можливості надання послуги – залиште заявку на сайті.

1 Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

2 Користувачі послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ/FTTH) можуть здійснювати доступ до мережі Інтернет з будь-якого пристрою, що підтримує реалізацію вказаної функції. Одночасно послугою можна користуватися на будь-яких пристроях з урахуванням технічних обмежень обладнання та обраного тарифного плану послуги з доступу до мережі Інтернет.

3Вартість скорочення переліку послуг за заявою абонента за технологією FTTВ  – 35 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як 90 календарних днів на один рік.

Вартість скорочення переліку послуг за заявою абонента за технологією FTTН  – 100 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як 180 календарних днів на один рік.

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) – 1 грн.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTН) – відповідно до діючих тарифів в Вашому населеному пункті.

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Тарифи вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 01.06.2020. Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається ПАТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.