Тарифний план "Класичний Інтернет 50 Мбіт/с"

Акція

Класичний Інтернет 50 Мбіт/с

Нова мережа

290
грн/міс
  • Пауза2
  • Wi-Fi роутер за 1 грн1
  • Швидке скачування контенту
  • Стабільна швидкість до 50 Мбіт/с
  • Вистачить для всієї сім'ї
  • Цілодобова підтримка

Більше про тарифний план

Більше інформації

«Золота середина» серед пропозицій Укртелекому, яка дозволяє насолоджуватися можливостями Інтернет по максимуму! Підключитись до тарифного плану – швидко та просто. Укртелеком модернізує свою мережу для забезпечення абонентів кращою якістю і більшою швидкістю. Послуга «Інтернет від Укртелеком» (за технологією VDSL) надається за наявності технічної можливості. Ви можете перевірити технічну можливість підключення послуги у Вашому будинку та залишити заявку на підключення на сайті.

Ознайомитись з договором про надання послуги.

* Згідно ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» - багатоквартирним будинком вважається житловий будинок, в якому розташовано три чи більше квартири.

Додаткові умови підключення

Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

1 Оренда АDSL-модема з Wi-Fi за тарифом 1 грн. на місяць за умови користування послугою з доступу до мережі Інтернет протягом двох років.

2 Вартість скорочення переліку послуг за заявою абонента – 50 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як на один рік.

Послуга надається в межах місцевої телефонної мережі ПАТ «Укртелеком» за наявності технічної можливості. Підключення Інтернет по існуючій телефонній лінії – 1 грн.

Умови та ціни вказано станом на 01.01.2021.

Географію дії тарифного плану обмежено.

Тарифи вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, за умови наявності доступу до телекомунікаційних мереж Укртелекому (ТМУ) та за наявності технічної можливості надання послуги.

Організація доступу до ТМУ до тарифу не входить і оплачується додатково.

Послуги надаються ПАТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.