Тарифний план "50 Мбіт/с"

Акція

50 Мбіт/с

Нова мережа

165
грн/міс
 • Стабільна швидкість до 50 Мбіт/с1
 • Швидке скачування контенту1
 • Пауза2
 • Оренда обладнання за 1 грн/міс3
 • Вистачить для всієї сім'ї
 • Цілодобова підтримка

Більше про тарифний план

Більше інформації

Вартість тарифного плану залежить від географії та технології доступу до мережі Інтернет. Ви можете перевірити технічну можливість підключення послуги у Вашому будинку та залишити заявку на підключення на сайті або зателефонувавши до Контакт-центру 0 800 506 008.

Тип будинку

«Інтернет від Укртелеком» (VDSL)

Простий Інтернет 50 Мбіт/с

«Оптичний Інтернет» (FTTB)

Простий 50 Мбіт/с

«Оптичний Інтернет» (FTTH)

Потужний 50 Мбіт/с

Багатоповерховий (від 11 помешкань) *

165

165

165

Індивідуальний житловий або малоповерховий (до 10 помешкань включно) **

220

165

220

* Будинок з високою концентрацією мешканців – житловий будинок, в якому розташовано одинадцять чи більше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Виключно для цілей формування цін на послуги та тарифікації, а також для застосування категорій тарифів чи тарифних планів, до будинків з високою концентрацією мешканців відносяться також і багатоповерхові будинки.
** Будинок з низькою концентрацією мешканців – житловий будинок, в якому розташовано десять чи менше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Виключно для цілей формування цін на послуги та тарифікації, а також для застосування категорій тарифів чи тарифних планів, до будинків з низькою концентрацією мешканців відносяться також і будинки приватного сектора (індивідуальні житлові будинки) та малоповерхові будинки.

«Золота середина» серед пропозицій Укртелекому, яка дозволяє насолоджуватися можливостями Інтернет по максимуму! Підключитись до тарифного плану – швидко та просто. Укртелеком модернізує свою мережу для забезпечення абонентів кращою якістю і більшою швидкістю.

1Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

2Вартість скорочення переліку послуг за заявою абонента за технологією VDSL – 50 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як на один рік.

Вартість скорочення переліку послуг за заявою абонента за технологією FTTВ  – 50 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як 90 календарних днів на один рік.

Вартість скорочення переліку послуг за заявою абонента за технологією FTTН  – 100 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як 180 календарних днів на один рік.

3Оренда за тарифом 1 грн/міс:

 • VDSL-модема з Wi-Fi - за умови користування послугою з доступу до мережі Інтернет (за технологією VDSL) протягом двох років, при цьому за умови дострокової відмови - абонент сплачує штраф.
 • Роутера (з пропускною спроможністю WAN-порта до 100Мбіт/с) за умови користування послугою з доступу до мережі Інтернет (за технологією FTTx) протягом двох років, при цьому за умови дострокової відмови від Послуги, абонент сплачує штраф.
 • Оптичного терміналу (ONU) за умови користування послугою з доступу до мережі Інтернет (за технологією FTTH)

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість організації підключення:

 • послуги «Інтернет від Укртелеком» (за технологією VDSL) – 1 грн. Послуга надається в межах місцевої телефонної мережі АТ «Укртелеком», за умови наявності доступу до телекомунікаційних мереж Укртелекому (ТМУ).
 • послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) – 1 грн.
 • послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTН) – відповідно до діючих тарифів в Вашому населеному пункті.

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Умови та ціни вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 01.06.2021. Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.