Тарифний план "50 Мбіт/с"

Акція

50 Мбіт/с

Інтернет xDSL

250
грн/міс
  • Швидке скачування контенту3
  • Пауза4
  • Підтримка клієнтів без вихідних
  • MEGOGO TV перші 14 днів не тарифікуються1
  • Підключення до декількох пристроїв2
  • Оренда обладнання за 1 грн/міс2

Більше про тарифний план

Більше інформації

Ви рідко буваєте вдома, проте не бажаєте залишатись осторонь цікавих подій, тримаючи руку на пульсі? Тоді швидкість Інтернет до 50 Мбіт/с саме те що вам необхідно! Передивляйтеся онлайн фільми, шоу або youtube, спілкуйтеся в соціальних мережах,  завантажуйте невеликі файли, фото або відео – швидкості вистачить на все.

Економте на обладнанні! Обладнання з Wi-Fi лише за 1 грн/міс! 2

А також отримайте супер пропозицію MEGOGO TV – підключайте до Інтернету 330 телеканалів та понад 12000 фільмів/серіалів! Обирайте тариф «Оптимальний Промо» за вигідною ціною саме для тих, хто користується Інтернетом від Укртелеком!1

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Для підключення до послуги Інтернет та перевірки технічної можливості надання послуги – залиште заявку на сайті.

Укртелеком модернізує свою мережу для забезпечення абонентів кращою якістю і більшою швидкістю.

1Підключення нових абонентів (фізичних осіб) до тарифу «Оптимальний Промо» доступне користувачам послуги з доступу до мережі Інтернет від АТ «Укртелеком». Перші 14 днів користування послугою не тарифікуються, далі  -  199 грн./міс. Вартість користування послугою за перші 14 днів включена в місячну плату за подальше користування. Вартість підключення до послуги «MEGOGO TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «MEGOGO TV» у приміщенні споживача фахівцями АТ «Укртелеком» - 1 грн. Послуга «MEGOGO TV» надається ТОВ «МЕГОГО» за підтримки АТ «Укртелеком». ТОВ «МЕГОГО» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.

2Оренда за тарифом 1 грн/міс:

  • VDSL-модема з Wi-Fi - за умови користування послугою з доступу до мережі Інтернет (за технологією VDSL) протягом двох років, при цьому за умови дострокової відмови - абонент сплачує штраф.

3Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

4 Вартість скорочення послуги з доступу до мережі Інтернет за технологією VDSL – 60 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як на один рік. Мінімальний термін скорочення послуги – 1 календарний день.

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість організації підключення:

  • послуги «Інтернет від Укртелеком» (за технологією VDSL) – 1 грн.

Вартість тарифного плану залежить від географії та технології доступу до мережі Інтернет. Ви можете перевірити технічну можливість підключення послуги у Вашому будинку та залишити заявку на підключення на сайті або зателефонувавши до Контакт-центру 0 800 506 008.

При підключенні послуги «Інтернет від Укртелеком» (за технологією VDSL) назва тарифного плану – «Простий Інтернет 50 Мбіт/с».

Швидкість передавання та приймання Інтернет за обраним тарифним планом – максимальна до 51200 Кбіт/с, мінімальна від 20480 Кбіт/с. Середня швидкість передавання та приймання Інтернет – 35840 Кбіт/с. Швидкість залежить від технічної спроможності лінії та обраного абонентом тарифного плану.

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Умови та ціни вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 10.02.2023.  Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.