Тарифний план "50 Мбіт/с"

Акція

50 Мбіт/с

Нова мережа

190
грн/міс
 • Стабільна швидкість до 50 Мбіт/с1
 • Швидке скачування контенту1
 • Пауза2
 • Оренда обладнання за 1 грн/міс3
 • Вистачить для всієї сім'ї
 • Цілодобова підтримка

Більше про тарифний план

Більше інформації

Вартість тарифного плану залежить від географії та технології доступу до мережі Інтернет. Ви можете перевірити технічну можливість підключення послуги у Вашому будинку та залишити заявку на підключення на сайті або зателефонувавши до Контакт-центру 0 800 506 008.

Тип будинку

«Інтернет від Укртелеком» (VDSL)

Активний Інтернет 50 Мбіт/с

«Оптичний Інтернет» (FTTB)

Активний 50 Мбіт/с

«Оптичний Інтернет» (FTTH)

Активний 50 Мбіт/с

Багатоповерховий (від 11 помешкань) *

210

190

190

Індивідуальний житловий або малоповерховий (до 10 помешкань включно) **

270

190

250

* Будинок з високою концентрацією мешканців – житловий будинок, в якому розташовано одинадцять чи більше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Виключно для цілей формування цін на послуги та тарифікації, а також для застосування категорій тарифів чи тарифних планів, до будинків з високою концентрацією мешканців відносяться також і багатоповерхові будинки.
** Будинок з низькою концентрацією мешканців – житловий будинок, в якому розташовано десять чи менше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Виключно для цілей формування цін на послуги та тарифікації, а також для застосування категорій тарифів чи тарифних планів, до будинків з низькою концентрацією мешканців відносяться також і будинки приватного сектора (індивідуальні житлові будинки) та малоповерхові будинки.

«Золота середина» серед пропозицій Укртелекому, яка дозволяє насолоджуватися можливостями Інтернет по максимуму! Підключитись до тарифного плану – швидко та просто. Укртелеком модернізує свою мережу для забезпечення абонентів кращою якістю і більшою швидкістю.

1Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

2Вартість скорочення послуги з доступу до мережі Інтернет за технологіями VDSL, FTTB за заявою абонента – 50 грн за один місяць, за технологією FTTH – 100 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як на один рік. Мінімальний термін скорочення послуги  – 1 календарний день.

3Оренда за тарифом 1 грн/міс:

 • VDSL-модема з Wi-Fi - за умови користування послугою з доступу до мережі Інтернет (за технологією VDSL) протягом двох років, при цьому за умови дострокової відмови - абонент сплачує штраф.
 • Роутера (з пропускною спроможністю WAN-порта до 100Мбіт/с) за умови користування послугою з доступу до мережі Інтернет (за технологією FTTx) протягом двох років, при цьому за умови дострокової відмови від Послуги, абонент сплачує штраф.
 • Оптичного терміналу (ONU) за умови користування послугою з доступу до мережі Інтернет (за технологією FTTH)

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість організації підключення:

 • послуги «Інтернет від Укртелеком» (за технологією VDSL) – 1 грн. Послуга надається в межах місцевої телефонної мережі АТ «Укртелеком», за умови наявності доступу до електронних комунікаційних мереж Укртелекому (ТМУ).
 • послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) для нових споживачів – 300 грн, для абонентів, які змінюють технологію надання послуги доступу до мережі Інтернет від Укртелеком (xDSL) – 1 грн.
 • послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTН) – відповідно до діючих тарифів в Вашому населеному пункті.

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Умови та ціни вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 17.03.2022. Мінімальний строк дії тарифів – до 17.04.2022. Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається АТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.