Бездротовий інтернет

Шукаєте вигідний спосіб підключення інтернету, який розрахований одразу на декількох користувачів на різних комп'ютерах? Укртелеком пропонує вигідні тарифні плани на бездротовий інтернет з високою швидкістю та надійністю.

Що таке бездротовий інтернет

Пропонуємо комплексні послуги з установки бездротової інтернет-мережі та налаштування відповідного додаткового обладнання. Передача даних по Wi-Fi інтернет є оптимальним варіантом, коли потрібно підключити інтернет до декількох комп'ютерів, для забезпечення постійного доступу до Всесвітньої мережі.

Особливості, види та переваги бездротового інтернету

Wi-Fi інтернет відноситься до одного зі стандартів зв'язку. Найбільш поширеними на сьогодні є 3G і 4G, де G — це generation (покоління):

  • 3G. Цей інтернет-зв'язок засновано на двох комутаціях — пакетної та каналів. Мережі цього покоління працюють на частотах дециметрового діапазону близько 2 ГГц зі швидкістю передачі даних від 1 до 3 Мбіт за секунду.

  • 4G. Повністю працює на протоколах пакетної передачі даних. Це високошвидкісний бездротовий інтернет зі швидкістю до 1 Гбіт/с. Передача здійснюється при використанні технології VoLTE.

Оскільки інтернет бездротовий, він має деякі переваги у порівнянні з кабельними типами. Наприклад, відрізняється мобільністю та функціональністю.

Ви зможете одночасно підключити до мережі декілька комп'ютерів, а також вільно переносити їх у різні місця по квартирі або офісу, маючи швидкий та постійний доступ до інтернету. Також безлімітний бездротовий інтернет відкриває можливості для створення локальної мережі без додаткової дротової розводки.

Як підключити бездротовий інтернет Ukrtelecom

Для забезпечення швидкого й якісного інтернет-з'єднання знадобиться додаткове обладнання, наприклад, 3G, 4G та Wi-Fi-роутер. Ви зможете придбати таке обладнання в Укртелеком. Після цього наші фахівці проведуть Інтернет, а також здійснять оперативне та кваліфіковане налаштування відповідного обладнання.

Залишайте на нашому сайті заявку, щоб підключити бездротовий інтернет за вигідними тарифними пакетами. Ознайомтесь попередньо з наявним асортиментом обладнання (роутерів), щоб підібрати оптимальний варіант за співвідношенням ціни та технічних характеристик.

Подати заявку можна цілодобово, а при виникненні додаткових питань звертайтеся на гарячу лінію Ukrtelecom або надішліть листа електронною поштою на нашу контактну email-адресу.