Безлімітний інтернет

Цінуєте свободу та необмежені можливості? Тоді безлімітне інтернет-з'єднання від Укртелеком – оптимальний варіант, покликаний надати користувачам максимальні можливості, а також швидке і надійне з'єднання з Глобальною мережею.

У яких умовах слід підключити безлімітний інтернет

Інтернет-зв'язок з необмеженим трафіком – це спосіб підключення, який найкраще підходить для активних користувачів мережі Інтернет. Він стане оптимальним варіантом, якщо ви:

  • часто завантажуєте файли великого розміру;
  • дивитесь фільми або серіали з високою роздільною здатністю в онлайн-режимі;
  • постійно обмінюєтеся файлами з іншими користувачами мережі.

Безлімітний інтернет – це не тільки швидкий прийом і передача даних у необмеженому обсязі, але й надійність, висока якість з'єднання, а також гнучкі тарифні пакети для максимально комфортного проведення часу у Всесвітній павутині.

Особливості, переваги та види безлімітного інтернету від Ukrtelecom

Інтернет можна провести в двох варіантах:

  • дротовий – безпосереднє заведення інтернету в приміщення за допомогою кабелю;
  • бездротовий – установка 3G або 4G роутера, за допомогою якого користуватися необмеженим інтернетом можуть декілька користувачів, наприклад, за допомогою мобільних девайсів – смартфона, ноутбука, планшета і так далі.

Ми пропонуємо різні тарифи, серед яких є як недорогі варіанти до 20 Мбіт на секунду, так і ті, що відрізняються широкою пропускною спроможністю і значною швидкістю передачі даних, наприклад, безлімітний інтернет до 1 Гбіт/с.

Наші фахівці проводять високошвидкісний безлімітний інтернет у Києві та інших містах України. Для цього використовуються різноманітні технології, у числі яких ADSL та FTTx.

Який вибрати безлімітний інтернет у квартиру

Якщо ви не знаєте, яке вибрати підключення, безлімітний інтернет можна умовно розділити на групи за швидкістю обміну трафіком:

  • до 100 Мбіт/с – найбільш поширений варіант зв'язку з оптимальним співвідношенням вартості та доступної швидкості
  • до 200 Мбіт/с – швидке з'єднання з Глобальною мережею, яке може повністю задовольнити вимоги декількох активних користувачів інтернету
  • до 1 Гбіт/с – високошвидкісний безлімітний інтернет, що забезпечує максимальний комфорт не тільки тим людям, які проживають в одній квартирі, а й співробітникам в офісі.

Незалежно від обраного вами тарифного плану, оплачуючи фіксовану абонентську плату, ви зможете користуватися інтернет-зв'язком без обмежень. Також ми пропонуємо комплексні послуги Інтернет+ТБ, де крім стійкого та швидкого зв'язку ви отримаєте доступ до багатьох цифрових каналів або онлайн-телебачення.

Як підключити безлімітний інтернет

Залиште заявку через сайт Укртелеком або зверніться з цією метою до співробітників нашої цілодобової служби підтримки. У мінімальні терміни майстри Ukrtelecom перевірять можливість підключення інтернету у вашій квартирі, після чого узгодять час, коли будуть виконані відповідні роботи.

Наші фахівці проведуть безлімітний інтернет і налаштують обладнання, після чого ви зможете користуватись безлімітним доступом до Всесвітньої павутини. При виникненні додаткових питань звертайтеся до операторів нашої служби підтримки.

Тарифи/пакети безлімітного інтернету

Тарифи для: 
м. Київ