Гігабітний інтернет

Сьогодні технології розвиваються особливо стрімко, тому навіть звичайним користувачам може бути недостатньою стандартної швидкості у 100 Мбіт на секунду. Укртелеком – це прогресивний постачальник інтернет-зв'язку, тому ми пропонуємо послугу з підключення гігабітного інтернету.

Навіщо підключати гігабітний інтернет

Можливість користуватися стабільною, якісною і надійною швидкістю до 1 Гбіт/с – це не розкіш, а комфорт і практичність. Гігабітний інтернет є найбільш швидким доступом до Всесвітньої павутини з усіх існуючих на сьогодні.

Максимально зручне і комфортне користування послугами найчастіше потрібно:

  • В офісах, де співробітникам необхідний швидкий інтернет. Один тариф на 1 Гбіт/с може стати оптимальним і більш вигідним варіантом, ніж окремий тарифний пакет для кожного комп'ютера.
  • У квартирах, де користувачеві недостатньо швидкості 100 Мбіт/с і є потреба в підвищенні пропускної здатності каналів зв'язку.

Який швидкісний інтернет підключити: види послуг і переваги Укртелеком

Звертаючись до Укртелеком, ви отримуєте не тільки можливість підключити високошвидкісний Інтернет, а також стабільний і надійний зв'язок, але і всі інші переваги співпраці з нашою компанією:

  • швидке підключення;
  • вигідні тарифи;
  • можливість придбання гігабітного Wi-Fi роутера за вигідною ціною;
  • додаткові послуги Інтерактивного ТБ;
  • цілодобове техобслуговування від кваліфікованих фахівців.

Швидкий інтернет 1 Гбіт/с гарантує, що у всіх домашніх користувачів завжди буде достатньо швидкий зв'язок. Це дозволяє насолоджуватися будь-якими онлайн-розвагами, незалежно від навантаження кожного з підключених до мережі девайсів.

Як підключити гігабітний інтернет

Подавайте заявку на підключення через онлайн-портал Ukrtelecom або звернувшись на гарячу лінію нашої компанії. Фахівці перевірять можливість підключення, після чого потрібно узгодити час, у який вам буде зручно зустріти наших фахівців.

Вони проведуть оптоволокно, підключать і налаштують Інтернет. Згодом ви отримаєте можливість максимально комфортного проведення часу. На гігабітний інтернет ціна залежить від обраного тарифного плану, з якими ви зможете ознайомитися нижче.

Особливості  Гігабітного Інтернету за технологією FTTH від Укртелеком

  1. Зоною відповідальності Укртелеком є пакетна мережа передавання інформації, яка знаходиться під управлінням технічної служби Укртелеком. Тобто наведені нижче параметри швидкості стосуються швидкості саме на мережі Укртелекому.
  2. Для вимірювання швидкості використовується сервіс http://speedtest.ukrtelecom.ua/ При цьому, обладнання абонента має буте підключене у відповідності до пункту 3.
  3. Швидкість доступу для абонентів, що користуються Гігабітним Інтернетом гарантується тільки за таких умов:
    • Комп’ютерне  обладнання абонента (стаціонарний ПК, ноутбук тощо )має бути підключене до точки закінчення мережі Укртелекому (ONU GPON) кабелем UTP Cat.5. Допускається також підключення через маршрутизатор  зі швидкістю портів WAN и LAN 1 Гбіт/с (якщо абонент придбав/взяв у оренду цей маршрутизатор у АТ «Укртелком»).
    • Комп’ютерне обладнання абонента має мати 1 Гбіт/с мережеву карту та технічні характеристики не менше, ніж зазначені у пункті 6.
  4. Швидкість доступу для абонентів що користуються Гігабітним Інтернетом не гарантується при підключенні через мережу Wi-Fi:
    • у діапазоні 2.4 ГГц швидкість передавання більше 100 Мбіт/с малоймовірна. В багатоквартирній забудові – неможлива через завантаженість радіочастотного ресурсу.
    • у діапазоні 5 ГГц швидкість вище 100 Мбіт/с можлива за умови що як абонентський Wi-Fi роутер так і  абонентське обладнання підтримують стандарт 802.11AC або 802.11ax або 802.11n.
  5. Мінімальна швидкість Гігабітного Інтернету становить 200 Мбіт/с (за умови дотримання вимог пункту 3). При цьому, зменшення швидкості до 200 Мбіт/с не є підставою для створення інциденту а також перерахунку вартості.
  6. Швидкість не гарантується, якщо комп’ютерне обладнання споживача не відповідає наведеним нижче мінімальним параметрам: процесор Intel Core-I3 (2-ге покоління та вище) / AMD FX-4100 (та більш нові), який має не менше 2-х ядер с частотою 2 ГГц; Оперативна пам`ять – не менше   4 Гб.
  7. Також причинами низької швидкості можуть бути:
    • завантаженість web- сервера (велика кількість звернень до сайту, який цікавить Абонента);
    • штучне обмеження на пропускну спроможність каналу web- сервером, до якого звертається Абонент (використовується для того, щоб уникнути перевантаженості і подальшої недоступності ресурсу);
    • віруси або програми, що фільтрують трафік, з можливістю обмеження каналу (брандмауери (firewall), антивіруси зі вбудованими фільтрами трафіку, програми мереж p2p і тому подібне);
    • у разі використання при підключенні додаткового устаткування (маршрутизатора) - некоректні його налаштування або несправності.
  8. При підключенні мобільних пристроїв через маршрутизатор з Wi-Fi слід враховувати, що швидкість передачі даних по безпровідній мережі може відрізнятися від заявленої виробником устаткування з наступних причин:
    • наявність джерел перешкод в зоні покриття безпровідної мережі (різне устаткування і прилади, такі як: інше Wi - Fi устаткування, радіотелефони, стільникові телефони, СВЧ-печи, люмінесцентні лампи), що підвищують рівень "шуму" і вірогідність спотворення Wi - Fi сигналу;
    • наявність природних перешкод на шляху сигналу (бетонні стіни, перекриття, різне покриття з металевим напиленням), що заважають поширенню Wi-Fi сигналу та знижують зону покриття бездротової мережі;
    • використання режиму сумісності із застарілими пристроями (mixed/legacy режими) у бездротових мережах 802.11n значно знижує (від 50% до 80%) продуктивність мережі у разі підключення хоча б одного пристрою, який не підтримує стандарт 802.11n.
    • одночасне підключення та використання великої кількості клієнтських пристроїв знижує як загальну продуктивність мережі, так і кожного окремого пристрою (загальна пропускна здатність мережі поділяється на всі пристрої);
    • використання сучасних швидкісних бездротових маршрутизаторів (802.11AC, 802.11ax, 802.11n)одночасно зі застарілими клієнтськими пристроями не дозволить досягти оптимальної продуктивності мережі.