Гігабітний інтернет

Сьогодні технології розвиваються особливо стрімко, тому навіть звичайним користувачам може бути недостатньою стандартної швидкості у 100 Мбіт на секунду. Укртелеком – це прогресивний постачальник інтернет-зв'язку, тому ми пропонуємо послугу з підключення гігабітного інтернету.

Навіщо підключати гігабітний інтернет

Можливість користуватися стабільною, якісною і надійною швидкістю до 1 Гбіт/с – це не розкіш, а комфорт і практичність. Гігабітний інтернет є найбільш швидким доступом до Всесвітньої павутини з усіх існуючих на сьогодні.

Максимально зручне і комфортне користування послугами найчастіше потрібно:

  • В офісах, де співробітникам необхідний швидкий інтернет. Один тариф на 1 Гбіт/с може стати оптимальним і більш вигідним варіантом, ніж окремий тарифний пакет для кожного комп'ютера.
  • У квартирах, де користувачеві недостатньо швидкості 100 Мбіт/с і є потреба в підвищенні пропускної здатності каналів зв'язку.

Особливості гігабітового інтернету від Укртелеком

Щоб комфортно користуватися високошвидкісний зв'язком, необхідне додаткове обладнання, без якого використовувати інтернет 1 гігабіт неможливо:

  • мережева карта, що володіє підтримкою швидкості до 1 Гбіт/с;
  • гігабітний роутер;
  • цифровий жорсткий диск типу SSD.

Придбавши вищеперелічене обладнання, ви маєте можливість отримати доступ до сучасного високошвидкісного інтернету гігабіта.

Нюанси користування гігабітним зв'язком

Такий швидкий інтернет в Києві забезпечує користувача коротким часом з'єднання і безперебійним доступом до Глобальної мережі. Твердотільний SSD-накопичувач буде швидко переміщати файли, тому не стане обмеженням для завантаження мережі.

Пристрій типу HDD, наприклад, має обмеження по швидкості, тому ви не зможете завантажувати або вигружати файли на сайти швидше, ніж їх встигає обробляти жорсткий диск.

Який швидкісний інтернет підключити: види послуг і переваги Укртелеком

Звертаючись до Ukrtelecom, ви отримуєте не тільки можливість підключити високошвидкісний Інтернет, а також стабільний і надійний зв'язок, але і всі інші переваги співпраці з нашою компанією:

  • швидке підключення;
  • різноманітні і вигідні тарифні пакети на гігабітний інтернет, а також пакетні послуги Інтернет+ТБ;
  • безкоштовне онлайн-телебачення за технологією ОТТ;
  • багатофункціональний особистий кабінет для управління послугами;
  • цілодобове техобслуговування від кваліфікованих фахівців.

Швидкий інтернет 1 Гбіт/с гарантує, що у всіх домашніх користувачів завжди буде достатньо швидкий зв'язок. Це дозволяє насолоджуватися будь-якими онлайн-розвагами, незалежно від навантаження кожного з підключених до мережі девайсів.

Як підключити гігабітний інтернет

Подавайте заявку на підключення через онлайн-портал Ukrtelecom або звернувшись на гарячу лінію нашої компанії. Фахівці перевірять можливість підключення, після чого потрібно узгодити час, у який вам буде зручно зустріти наших фахівців.

Вони проведуть оптоволокно, підключать і налаштують Інтернет. Згодом ви отримаєте можливість максимально комфортного проведення часу. На гігабітний інтернет ціна залежить від обраного тарифного плану, з якими ви зможете ознайомитися нижче.

Тарифи/пакети гигабитного інтернету

Тарифи для: 
м. Київ