Тарифний план "Простий Вільний"

Акція

Простий Вільний

до 20 Мбіт/с

250
грн/міс
  • Доступна ціна на підключення1
  • Пауза2
  • Wi-Fi роутер за 1 грн3
  • Покриття у більшості населених пунктів4
  • Підтримка клієнтів без вихідних
  • Один рахунок5

Більше про тарифний план

Більше інформації

Надання послуги доступу до мережі Інтернет в межах пропускної спроможності телефонної лінії, зі швидкістю приймання – до 20 Мбіт/с та передавання – до 3 Мбіт/с. Під час роботи в Інтернеті Ваша телефонна лінія залишатиметься вільною, тож Ви зможете розмовляти з близькими та використовувати Інтернет одночасно.

Замовляйте послугу та користуйтесь Інтернетом на комп’ютері, планшеті та смартфоні без перешкод у себе вдома.

* Будинок з високою концентрацією мешканців – житловий будинок, в якому розташовано одинадцять чи більше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Виключно для цілей формування цін на послуги та тарифікації, а також для застосування категорій тарифів чи тарифних планів, до будинків з високою концентрацією мешканців відносяться також і багатоповерхові будинки.
** Будинок з низькою концентрацією мешканців – житловий будинок, в якому розташовано десять чи менше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Виключно для цілей формування цін на послуги та тарифікації, а також для застосування категорій тарифів чи тарифних планів, до будинків з низькою концентрацією мешканців відносяться також і будинки приватного сектора (індивідуальні житлові будинки) та малоповерхові будинки.

Деталі підключення

Для підключення до послуги Інтернет та перевірки технічної можливості надання послуги – залиште заявку на сайті або зателефонуйте до Контакт-центу 0-800-506-800. Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

1Вартість підключення Інтернет – 1 грн. Послуга надається в межах місцевої телефонної мережі АТ «Укртелеком», за умови наявності доступу до електронних комунікаційних мереж Укртелекому (ТМУ).
2Вартість скорочення переліку послуг за заявою абонента – 60 грн за один місяць. Послуга надається на строк, зазначений у заяві, але не більше як на один рік.
3Оренда АDSL-модема з Wi-Fi за тарифом 1 грн. на місяць за умови користування послугою з доступу до мережі Інтернет протягом двох років.
4Послуга надається в межах місцевої телефонної мережі АТ «Укртелеком» за наявності технічної можливості.
5Виставлення одного рахунку за всі послуги, що надаються АТ «Укртелеком».
Умови та ціни вказано станом на 06.12.2022.
Мінімальний строк дії тарифів – до 26.01.2023

Географію дії тарифного плану обмежено.
Тарифи вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, за умови наявності доступу до електронних комунікаційних мереж Укртелекому (ТМУ) та за наявності технічної можливості надання послуги.
Організація доступу до ТМУ до тарифу не входить і оплачується додатково.
Послуги надаються АТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.