Оплатити рахунок

Дорогі українці!

У надзвичайно складних та небезпечних умовах війни зв’язківці продовжують виконувати свою роботу, щоб у ваших будинках був доступ до інтренету та зв'язок із близькими та рідними.

Доступ до телефону, телебачення та інтернету наразі став надважливим та від надходження ваших коштів залежить безперебійний зв’язок, оперативна ліквідація аварій та встановлення нових ліній в місцях, де це зараз необхідно.

Саме тому, ми звертаємось до вас із проханням, за можливістю, оплачувати послуги зв`язку. Кожен ваш платіж, навіть неповний, - це внесок для сталого зв’язку та нашої перемоги!


Сплачуйте рахунки легко та без комісії.
Вкажіть на вибір номер телефону або особового рахунку:


Оберіть формат оплати рахунку


Платіжний сервіс для оплати без комісії:


Оберіть формат оплати рахунку


Відеоінструкція «Деталі по рахунку»

Ми запровадили ініціативу із збереження українських лісів. Наша мета – скоротити кількість паперової документації, адже втрата лісів є більш серйозною причиною щорічного збільшення викидів вуглецю, ніж транспортний сектор. 

Долучайтеся до ініціативи збереження лісів - відмовившись від паперових рахунків ви збережете одне дерево за рік!
Як це зробити: почніть або просто продовжуйте сплачувати послуги Укртелекому через будь-яку систему електронних платежів. Таким чином Ви надаєте згоду на непаперову форму отримання рахунків.

Сплачуйте рахунки на сайті Укртелеком легко та без комісії в розділі «Оплата».

Замовляйте отримання рахунків на Viber або e-mail:

  1. На нашому сайті у формі «Залишити звернення» оберіть з списку засіб яким ви бажаєте отримувати рахунки: Viber або e-mail та заповніть всі обов’язкові поля.
  2. Зателефонуйте за номером 0 800 506 056 та в автоматичному режимі оберіть 1- відмовитись від паперового рахунку або 3 – отримати рахунок на мобільний телефон в Viber (дзвінки безкоштовні по всій території України)
На сьогодні вже тисячі абонентів Укртелекому по всій Україні підтримали таку ініціативу і сплачують онлайн вчасно без отримання паперових рахунків. Отже тисячі дерев вже збережено! Ми рекомендуємо вносити сплату швидко та зручно, автоматично отримуючи інформацію щодо суми наданих послуг:

Для безперервного користування послугами рекомендуємо сплачувати рахунки вчасно з рекомендованим авансом.

Сподіваємося на Вашу підтримку та дякуємо за збереження лісів України!

Подаруй другу місяць класного інтернету за 1 грн!

детальніше

Про рахунки для населення

АТ «Укртелеком», піклуючись про власних споживачів, наводить детальне роз’яснення рахунків на оплату електронних комунікаційних послуг.

Паперові рахунки:
Роз'яснення рахунку з авансовою оплатою

Рахунки, що формуються на сайті ukrtelecom.ua:
Роз’яснення до скороченого рахунку з авансовою оплатою