Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

23.11.2021

350 км кабелю оптичної мережі прокладено на Черкащині

Укртелеком продовжує розбудовувати телекомунікаційну інфраструктуру для забезпечення українців швидким інтернетом

У цьому  році вже  збудовано майже 350 кілометрів  оптичної мережі у Черкаській області. Зокрема, у містах Шпола, Кам’янка, Христинівка та Монастирище, смт. Лисянка і селах  Телепине (Кам’янського р-ну) та Смільчинці (Лисянського р-ну).

А відтак тут  уже є сучасна телекоммережа і абонентів  підключають чи переключають на оптичний  інтернет.  Практично всі користувачі обирають швидкість 100 Мбіт/с. Цієї швидкості цілком достатньо для користування інтернетом усією родиною одночасно.

Стабільний інтернет забезпечує доступ до усіх новітніх освітніх програм, онлайн навчання, організацію дистанційної роботи, користування інтернет-телефонією, Інтерактивним ТV, та іншими необхідними цифровими сервісами.

Укртелеком реалізує проекти і з розширення оптичної інфраструктури, у тому числі  із заміни мідної мережі на оптичну. Розпочато проект модернізації мережі в Черкасах. Уже в грудні плануються перші переключення абонентів обласного центру на нову мережу, яка дозволить користуватися інтернетом на швидкості до 1 Гбіт/с.

Зараз оптичний інтернет від Укртелекому є у понад 50 населених пунктах Черкаської області, а всього інтернетом оператора за різними технологіями користуються у 120 містах і селах Черкащини.