Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

04.02.2020

Більше 460 навчальних закладів на «оптиці»

Укртелеком підключає до оптичного інтернету школи, ліцеї та коледжі

Укртелеком продовжує забезпечувати телекомунікаційними послугами освітні заклади. Більше 270 з них оператор підключив до оптики у 2019 році.

Зараз оптичний інтернет від Укртелекому вже є у понад 460 навчальних закладів в усіх областях. Здебільшого, це – опорні школи, ліцеї, коледжі. Чимало з них у районних центрах, невеликих містах, селищах і навіть віддалених чи важкодоступних селах. Так, наприклад, нещодавно оптичний інтернет з’явився у віддалених школах Буковини.

Завдяки швидкісному інтернету є можливість для уроків онлайн, інтерактивних занять та розвитку STEM-освіти.

Нагадаємо, освітяни активно користуються швидкісним інтернетом. У середньому у вересні 2019 року одна школа, що підключена до мережі оптичного інтернету (Gigabit Passive Optical Network), використала понад 400 Гб трафіку. Якщо порівнювати із серпнем, освітні заклади стали споживати на 75% більше трафіку з початком навчального року.

Оператор продовжує розбудовувати цифрову інфраструктуру у різних областях та підключати їх мешканців до сучасних послуг. Сьогодні інтернетом від Укртелекому користуються у 2420 населених пунктах України.