Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

29.12.2020

Електричні зарядні станції UTrecharge

Укртелеком розпочинає власний проект з надання послуги заряджання електротранспорту UTrecharge - перші зарядні станції вже встановлено в Києві та передмісті.

З 01 січня 2021 року ПАТ «Укртелеком» починає надавати послугу заряджання електротранспорту на власних зарядних станціях UTrecharge. Вже встановлено 11 станцій, всього в межах пілотного проекту до кінця січня буде встановлено 50 таких станцій в Києві, Ірпені, Ворзелі, Бучі, Вишгороді, Борисполі.

Електричні зарядні станції UTrecharge обладнані двома типами роз’ємів: TYPE 2 та TYPE F/SCHUKO (євро-розетка) потужністю 22 кВт та 3,5 кВт, відповідно. Власники електротранспорту можуть зарядити свій автомобіль, велосипед, самокат, гіроскутер або інші прилади за умови наявності власного кабелю. Вартість зарядки становить 9.90 грн за 2 кВт*год.

Скористатись зарядними станціями можна завантаживши на будь-який пристрій  з операційною системою IOS або ANDROID додаток UTrecharge. Посилання на додаток доступне на сайті послуги. У додатку клієнт знайде адреси зарядних станцій та іншу необхідну інформацію.

Впровадження послуги UTrecharge є частиною діяльності «Укртелекому» з ефективного використання ресурсів компанії, що вивільняються внаслідок технічного переоснащення та модернізації телекомінфраструктури. Сучасне телеком обладнання набагато компактніше й не потребує великого обсягу електроенергії, отже її надлишок на модернізованих об’єктах тепер зможуть використовувати власники електротранспорту. Зважаючи на зростання ринку електромобілів в Україні та, відповідно, попиту на електричні зарядні станції загального користування, Укртелеком вважає цей напрямок бізнесу перспективним, у тому числі з точки зору підтримки технологій, що не шкодять довкіллю.

Довідка

UTrecharge - послуга ПАТ «Укртелеком» з заряджання електричною енергією акумуляторних батарей електричного транспорту (автомобілі, оснащені електричним двигуном, електровелосипеди, електросамокати, гіроскутери тощо) змінним струмом за допомогою власного зарядного кабелю користувача. Керування послугою здійснюється за допомогою спеціального додатка для IOS або ANDROID пристроїв «UTrecharge». Завантажити додаток, а також ознайомитись з Правилами надання послуги, можна на сайті https://utrecharge.ukrtelecom.ua/.

ПАТ «Укртелеком» – одна з найбільших телекомунікаційних компаній в Україні, що пропонує своїм клієнтам у всіх регіонах країни практично всі види сучасних телекомунікаційних послуг за єдиним рахунком.