Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

16.01.2021

Фіналісти восьмого сезону Освітнього проекту «Кращі – з Укртелекомом»

Звання «Кращий – з Укртелекомом» отримав 61 студент, вийшовши у фінал програми, а 35 учасників - гарантовану співбесіду для подальшого стажування у компанії.

Восьмий сезон освітньої програми для студентів 3-6 курсів ВНЗ України «Кращі – з Укртелекомом» добіг кінця. За підсумками сезону звання «Кращий – з Укртелекомом» та сертифікат за участь у проекті отримав 61 фіналіст, було оголошено та нагороджено 10 учасників-лідерів і додатково названо 35 учасників, які за даними індивідуальних рейтингів отримали гарантовану співбесіду для подальшого стажування у найбільшій телекомкомпанії країни. Всього на участь у восьмому сезоні програми було зареєстровано понад 270 заявок.

Особливістю цього сезону стала нова системи взаємодії його учасників. Для залучення молодих фахівців вперше було задіяно виключно дистанційні канали комунікацій. В якості основного формату навчання на проекті було обрано вебінари. За сім тижнів навчання проведено 25 таких зустрічей: 12 навчальних вебінарів за участю тренерів та 13 за участю ТОП-менеджерів компанії, які ділилися лайфхаками і рекомендаціями, допомагаючи учасникам самостійно глибше зануритися у тему.

Нагадаємо, Укртелеком було відзначено Подякою від Українського Пакту заради молоді та партнерів за активну участь у проектах Пакту - 2020 та підтримку молоді у сфері навчання, стажування та працевлаштування.