Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

22.05.2020

Інтернет-трафік в умовах послаблення карантинних заходів

Споживання інтернет-трафіка на мережі Укртелекому залишається на підвищеному рівні попри часткове послаблення карантинних заходів з 11 травня

Як свідчать дані дослідження Укртелекому, тенденція у активному споживанні інтернет-трафіка абонентами, підключеними до інтернету за різними технологіями, зберігається і після оголошеного послаблення карантину. За останні два місяці домашні  користувачі  оптичного інтернету, підключені до мережі інтернет за технологією GPON,  щодоби  споживали  в середньому до 8-9 Гбайт з піковими навантаженнями до 10-11 Гбайт. Найактивніше ним користувалися у Києві, Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Кіровоградській, Миколаївській та Харківській  областях. Водночас, користувачі, підключені до мережі інтернет за технологією ADSL, у середньому споживали 4 Гбайта, VDSL - понад 7 Гбайт. 

Нагадаємо, на початку карантину  кожен домашній користувач інтернету у середньому споживав 4,3 Гбайт трафіку, що майже на 30% більше, ніж до оголошення карантину.
Сьогодні інтернетом від Укртелекому користуються у  2430 населених пунктах України. Оператор продовжує реалізовувати проекти з розширення географії інтернет-послуг, зокрема роботи з будівництва оптики тривають у сотнях  населених пунктах країни.