Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

13.10.2020

«Кращі – з Укртелекомом» стартували в онлайні

На сто учасників  проекту зі всієї країни чекають сім пізнавальних і цікавих тижнів 

До восьмого  сезону всеукраїнського освітнього проекту  «Кращі – з Укртелекомом» долучилося сто студентів вищих навчальних закладів з усієї країни. Цього  разу  проект проходить у  дистанційному форматі, що дозволило розширити географію проекту, збільшити перелік корисних тем для навчання і професійного розвитку, зробити  процес навчання доступнішим та комфортнішим.

Це – наймасштабніший сезон. Його учасники з Одеси, Чернівців, Тернополя, Гайворона, Косова, Харкова, Покровська та  ще  багатьох міст. Протягом семи тижнів  студенти відвідають онлайн-вебінари з основ телекомунікацій, особистої ефективності, проектного менеджменту, ефективної роботи в команді, продажів тощо, будуть зустрічатися  з бізнес-тренерами та ТОП-менеджерами. Потім  учасники у командах  розроблятимуть  проекти і захищатимуть  їх перед ТОП-менеджментом компанії. Найкращі учасники після закінчення навчання мають можливість пройти співбесіду на стажування в компанії.

За час існування проекту  «Кращі – з Укртелекомом», а це 5 років, його учасниками стали 471 студентів, 276 пройшли стажування, а своє перше робоче місце в компанії  отримали 65 випускників проекту. Крім цього, HR-команда компанії надає студентам рекомендації щодо старту кар’єри, ідеального резюме та успішної співбесіди.

Нагадаємо, Укртелеком було відзначено Подякою від Українського Пакту заради молоді та партнерів за активну участь у проектах Пакту - 2020 та підтримку молоді у сфері навчання, стажування та працевлаштування.