Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

28.05.2020

На Дніпропетровщині Укртелеком відновив інтернет після масштабних пошкоджень

І руками, і технікою – практично щоденно зловмисники руйнують телекомунікаційну інфраструктуру Укртелекому, а ремонтні бригади оператора змушені працювати цілодобово для оперативного відновлення послуг абонентам

Протягом останніх днів кілька таких інцидентів сталося у Дніпропетровській області. У Дніпрі зловмисники пробралися у кабельний колодязь і перерізали зоновий волоконно-оптичний кабель, чим спричинили проблеми з доступом до інтернету у мешканців смт Солоне та району. Бригада Укртелекому працювала до ранку аби відновити надання послуг абонентам.

Також на Дніпропетровщині фахівці оператора відновлювали роботу зонової волоконно-оптичної лінії зв’язку і на ділянці Кривий Ріг - Жовті Води. Тут, у Жовтих Водах, зловмисники пошкодили телекомунікаційний кабель, можливо, намагаючись його викрасти. Довелося замінювати 180 метрів кабелю.

Ще одне масштабне пошкодження відбулось за участю екскаватора. Поблизу м. Костянтинівка в Донецькій області. При проведені земляних робіт невідомими особами в зоні кабельних споруд Укртелекому було пошкоджено магістральну лінію. Для відновлення інтернет-доступу у абонентів Костянтинівки і району та міста Торець, які постраждали внаслідок обриву кабелю сторонніми особами, фахівці аварійно-відновлювальні бригади Укртелекому вирили два котловани і шестиметрову траншею. Було відновлено 50 метрів кабелю в ґрунті.

Про інциденти заявлено до правоохоронних органів.

Варто зауважити, що телекомунікаційна інфраструктура оператора налічує сотні тисяч об’єктів по всій Україні. ПАТ «Укртелеком» вживає всіх необхідних заходів для підтримки своєї мережі у належному стані і наголошує на дотриманні необхідних вимог при проведенні земляних чи інших робіт і своєчасному узгодженні їх з усіма залученими організаціями.