Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

27.09.2021

«New digital generation» в Укртелекомі

Новий сезон «Кращі – з Укртелекомом»  проходитиме у онлайн-форматі і не матиме географічних  обмежень – ще можна встигнути зареєструватися

11 жовтня 2021 року стартує дев’ятий сезон освітнього проєкту «Кращі – з Укртелекомом», взяти участь у якому може будь-який студент останніх курсів українських ВНЗ, заповнивши онлайн-анкету проєкту до 30.09.2021 включно.

Для зручності студентів сезон проходитиме в online-форматі, а це означає, що до проєкту можна долучитися з будь-якої точки країни!

Дев’ятий сезон проєкту має назву «New digital generation». Він передбачає низку корисних та цікавих активностей, зокрема,  знайомство з онлайн-інструментами, діджитал та цифрові комунікації, батли. Учасники ознайомляться з принципами роботи у корпоративному середовищі, бізнес-інструментарієм та отримають навички командної роботи під час підготовки власних проєктів.

Традиційно, найкращі студенти матимуть можливість пройти співбесіду на стажування та працевлаштування у компанії.'

Загалом, за 8 сезонів проєкту понад 530 студентів пройшли навчання, з них понад 300 були стажерами компанії, а своє перше робоче місце у великій компанії отримав 71 учасник.

Нагадаємо, компанія Укртелеком увійшла в рейтинг ТОП-25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років за версією STUD-POINT.