Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

09.12.2019

Оптичні села Житомирщини

Одразу у 24 населених пунктах Житомирської області тривають роботи з їх підключення до швидкісного оптичного інтернету

Національний провайдер Укртелеком уже проклав в області майже 100 кілометрів волоконно-оптичного кабелю. І тепер мешканці таких сіл як Наталівка, Олександрівка, Заріччя, Полянка, Рижани, Жовтнівка, Дубище, Дідківці, Ігнатпіль, Гладковичі, Іванопіль, Великі Коровинці, Михайленки, Вільшанка, Волосівка, Короченки, Кілки, Корнинське (Радгоспне), Корнин, Словечне, Антоновичі, Тхорин, Верпа, Можари мають можливість користуватися швидким інтернетом і сучасними сервісами (інтернет-телефонія, Інтерактивне TV).

До речі, питання підключення до телебачення сьогодні є актуальним, зважаючи на відключення у січні наступного року від супутника низки українських каналів. Швидкий інтернет дозволяє скористатися спеціальною пропозицією від Укртелекому, випробувавши телевізійний доступний пакет «Сімейний».

Загалом же, оптичний інтернет у селах - це нові можливості для їх громади, бізнесу. Наприклад, у селі Заріччя для розвитку бізнесу ним користуються аграрії. А у селі Олександрівка можливість користування  швидкісним оптичним інтернетом отримав  соціальний  центр, який опікується різними категоріями малозабезпечених сімей та на базі якого щороку оздоровлюється і відпочиває близько 500 дітей.

Укртелеком продовжує розширювати географію інтернет-послуг. Роботи з будівництва оптики тривають у 300 населених пунктах різних областей. Зараз оператор надає послуги інтернету у понад 2340 населених пунктах.