Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

26.06.2020

Повідомлення ПАТ «Укртелеком»

Укртелеком дбає про здоров‘я співробітників і оперативно реагує на випадки можливого поширення вірусу, проводячи запобіжні заходи 

Після виявлення вірусу в родині та безпосередньо в одного із працівників компанії в м. Черкаси було проведено понад п’ятдесят тестів серед співробітників, які могли мати ймовірний контакт з ним. До тестування були залучені як державні, так і приватні лабораторії. У 19 колег тест дав позитивний результат. Абсолютна більшість з них не має симптомів захворювання. Один співробітник перебуває у лікарні, отримуючи необхідне лікування. У робочих приміщеннях проводиться дезінфекція, карантинні заходи посилено, всіх працівників переведено на віддалену роботу. 

Наразі в приміщенні працює тільки технічна зміна, яка забезпечує роботу обладнання для безперебійного надання всіх телекомпослуг клієнтам компанії. Зазначена ситуація не вплинула на надання телекомпослуг абонентам Укртелекому в Черкасах та області.

Керівництво компанії підтримує постійний контакт зі співробітниками з позитивним результатом з метою впевненості у забезпеченні їх необхідною медичною допомогою.

Укртелеком знаходиться у дієвому контакті з відповідними державними органами, отримуючи від них необхідну підтримку.