Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

22.11.2022

Ще три комплекси «Валькірія» полетіли на допомогу нашим захисникам

У межах ініціативи «Сталевий фронт Ріната Ахметова» Укртелеком передав українським військовим ще три безпілотних авіаційних комплекси (БпАК) «Валькірія». На потреби захисників компанія замовляла виготовлення значної кількості БпАК і раніше вже передала декілька комплексів, які зараз виконують бойові завдання на найгарячіших ділянках фронту на сході України. Цього разу «Валькірії» отримали різні підрозділи Сил оборони України, і комплекси знову поїхали на складні напрямки – цього разу на південь нашої країни.

«Наше кредо – перевага якості над кількістю. Сучасна бойова техніка, яка вдосконалюється на наших очах, –- це запорука нашої Перемоги над ворогом. Нам, військовим, важливо відчувати підтримку та реальну допомогу українців, українського бізнесу, адже ми виборюємо Перемогу всі разом. Це буде, дійсно, наша спільна Перемога», - прокоментував подію представник Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

«Допомагати українським захисникам в обороні нашої України, її цілісності, допомагати всім нашим співвітчизникам вистояти цій боротьбі проти агресора – це  незмінна позиція головного Акціонера й інвестора Укртелекому Ріната Ахметова. Це і один з пріоритетів нашої компанії, яка докладає всі можливі зусилля для допомоги армії і якнайшвидшої Перемоги. Ми  допомагали і будемо системно допомагати збройним силам України, доки на українській землі, в українському небі, на українських морях  не згине останній ворог», - говорить генеральний директор АТ «Укртелеком» Юрій Курмаз.

Укртелеком спрямував на підтримку  української армії вуже близько 50 млн грн, придбав та передав тисячі  тактичних аптечок, медичних турнікетів, кровоспинних бандажів та пов’язок і багато іншого. 171 автомобіль компанії переданий нашим військовим.

У лавах ЗСУ захищають українську землю майже 350 співробітників Укртелекому.

Допомога організована «Сталевим фронтом Ріната Ахметова», у рамках якого бізнеси продовжують забезпечувати військовослужбовців амуніцією та технікою. Всього від початку війни бізнеси Ріната Ахметова направили на допомогу Україні та українцям понад 3,5 млрд грн.