Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

20.09.2022

Стартував 10 ювілейний сезон «До перемоги - з Укртелекомом»

Стартував 10 ювілейний сезон «До перемоги - з Укртелекомом» 

Десятий рік поспіль АТ «Укртелеком» оголошує освітній проєкт «Кращі - з Укртелекомом». Програма розрахована  на студентів та випускників вищих навчальних закладів, які мають бажання долучитися до роботи в нашій компанії. 

Цьогоріч проєкт покликаний не лише стати особливим шансом для молодих спеціалістів та поділитися унікальним досвідом з найКРАЩИМИ, а й зробити свій внесок у перемогу України. Саме тому й отримав назву  «До перемоги - з Укртелекомом». 

У рамках освітньої програми учасники познайомляться з діяльністю Укртелекому. Також на них чекають  майстеркласи від досвідчених бізнес-тренерів, командні завдання та робота над розробкою проєкту, зустрічі з ТОП-менеджерами. 

Більше того, учасники проєкту матимуть змогу допомогти нашій армії. Адже зароблені ними бали під час навчання, будуть конвертовані в гроші, які надійдуть на потреби ЗСУ. 

Традиційно, на переможців проєкту чекають призи, а також буде надана можливість пройти співбесіду та отримати запрошення на стажування або роботу в найбільшій телекомунікаційній компанії країни. 

Щоб взяти участь у відборі до проєкту «До перемоги - з Укртелекомом» потрібно  до 14 жовтня 2022 року заповнити та надіслати анкету за посиланням.