Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

17.10.2019

У Запоріжжі будуватимуть мережі оптичного інтернету

Укртелеком представив міській владі Запоріжжя плани щодо розбудови мережі оптичного інтернету у місті

      Будівництво мережі оптичного Інтернету планується розпочати з Космічного мікрорайону. Укртелеком планує прокласти близько 100 кілометрів оптичного кабелю, що дозволить мешканцям усіх 260 багатоповерхових будинків мікрорайону (а це понад 25 тисяч домогосподарств) отримати вже у наступному році доступ до сучасних послуг. Це – інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с і можливість користуватися додатковими інтернет-телефонією та інтерактивним телебаченням.

          Загалом же, оператор  має намір модернізувати свою мережу у всіх районах міста.  Свій план щодо розбудови оптики у місті Укртелеком представив міському голові Володимиру Буряку. Міський голова позитивно оцінив бажання Укртелекому розвивати у Запоріжжі телекомунікаційну інфраструктуру. Адже місто зацікавлене у розвитку інфраструктури у різних сферах, не лише за рахунок коштів міського бюджету, а й бізнесу.

         Інвестуючи у телекомунікаційну інфраструктуру міста, Укртелеком намагається  вирішити  питання  забезпечення  телекомунікаційними послугами і  домашніх користувачів, і  бізнес-сегмент.

          Відзначимо, оптичні кабелі не містять кольорових металів, тому не цікавлять так званих «металістів», які викрадають звичайні кабелі.

          Загалом у місті продовжуються випадки таких крадіжок. Укртелеком  робить все можливе, аби запоріжці залишилися на зв’язку. Віднедавна оператор може надавати послуги альтернативної телефонії. Навіть в умовах продовження випадків «вирізання» мідного кабелю це дозволить містянам безперебійно користуватися стаціонарним телефоном. Особливо важливо це для соціально незахищених верств населення, літніх людей, соціально важливих об’єктів (лікарні, школи тощо). 

          В Укртелекомі сподіваються, що експлуатуючі та керуючі компанії будівель, ОСББ з розумінням ставитимуться до важливості реалізації таких проектів. Це дозволить оперативно вирішувати всі питання доступу до необхідної інфраструктури при виконанні робіт.