Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

28.06.2022

Укртелеком минулого тижня: щоденні ремонти та відновлення попиту на підключення оптичного інтернету

Фахівці Укртелекому  щодня  займаються відновленням послуг у всіх  куточках країни. Протягом минулого тижня (20-27 червня) усувалися пошкодження в областях, де тривають бойові дії, у населених пунктах, де траплялися аварії на мережі, відновлювалися послуги і там, де  спостерігатися перебої у сервісах через аварії РЕМ. Роботи проводяться постійно, за різних обставин і в різних місцинах.

Так, у Путильському районі Чернівецької області  фахівці оператора  усували наслідки аварії.  І щоб відновити послуги аварійні бригади пішки добиралися по гірській місцевості до місця пошкодження лінії та проводили роботи в кам’янистому ґрунті на місці виходу кабелю з проколу під річкою. 

У Дніпропетровській області, щоб відновити роботу волоконно-оптичної лінії зв’язку фахівці змонтувати постійну вставку кабелем довжиною понад 70 метрів та додаткові муфти.

А у Донецькій області відновлено роботу магістральної лінії зв’язку на дільниці Бахмут - Слов'янськ.

Відновлено роботу обладнання і надання послуг у низці населених пунктах Сумської, Одеської, Рівненської, Чернігівської, Миколаївської областей.

Також оператор фіксує поступове відновлення попиту на оптичний інтернет. З кожним тижнем оператор задовольняє потреби все більшої кількості його користувачів.  Якщо наприкінці травня-початку червня тижневі підключення були на рівні 1,6 тисяч, то тепер до оптичної мережі було майже 2 тисячі підключень, тобто у середньому понад 280 підключень щодня. 

Оператор працює, щоб забезпечувати послуги абонентам. Станом на 28 червня інтернет-послуги доступні у 87% населених пунктів України, де є мережі Укртелекому, в усіх областях, крім Луганської та Херсонської.