Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

04.05.2023

Укртелеком передав партію дронів українським захисникам

Українські військові отримали чергову партію з 11 потужних БПЛА. Безпілотники одразу почали виконувати бойові завдання на найгарячіших ділянках фронту. Їх передала бійцям компанія «Укртелеком», у рамках ініціативи «Сталевий фронт» бізнесмена Ріната Ахметова.

Усі безпілотники, які передані «Укртелекомом», вироблено в Україні.

«Допомога українського бізнесу ЗСУ дуже важлива, адже саме разом ми наближаємо нашу перемогу над ворогом», - сказав представник Збройних сил України, який отримував техніку.

«У 2022 році на потреби захисників Укртелеком спрямував 50 млн грн. І ми продовжуємо системно допомагати нашим захисникам, які кожної миті наближають перемогу і мирне життя у єдиній і вільній Україні», - говорить генеральний директор АТ «Укртелеком» Юрій Курмаз.

У лавах ЗСУ захищають українську землю 350 співробітників Укртелекому.


Як відомо, «Сталевий фронт» - це ініціатива, в рамках якої підприємства Ахметова спрямували на мілітарну допомогу країні майже 2 млрд грн. Компанія передала захисникам вже понад 1,2 тисячі дронів: такої кількості безпілотників армії не постачає жоден приватний бізнес. Крім того, бійці отримали понад 1 700 тепловізорів, 321 автомобіль та «швидкі», а для заправки машин надано понад 1,1 млн. літрів пального.