Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Адреса

Україна, Київ, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

01.05.2023

Укртелеком: поступове відновлення роботи на звільнених територіях та підключення до оптики

У 2023 році Укртелеком продовжує працювати, надаючи послуги абонентам всюди, де є така можливість. Послуги надаються у всіх областях, крім тимчасово окупованих населених пунктів Луганської, Донецької, Запорізької, Харківської та Херсонської областей. Інтернет-доступ забезпечується на рівні 87% населених пунктів національного покриття компанії станом на початок повномасштабного російського вторгнення. Компанія поступово відновлює діяльність на деокупованих територіях. Технічні підрозділи Укртелекому координують свої дії з ДСНС і ЗСУ і після проведення ними необхідних заходів проводять ремонтно-відновлювальні роботи у звільнених від ворога населених пунктах, де інфраструктура компанії була знищена або пошкоджена.

За результатами 1 кварталу 2023 року загальний дохід АТ «Укртелеком» склав понад 1,3 млрд грн.

EBITDA становить близько 283 млн грн.

Маржа EBITDA склала 21,4%.

За цей період Укртелеком сплатив близько 430 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Навіть в умовах повномасштабної війни Укртелеком продовжує розвивати оптичну інфраструктуру, підключати нових користувачів у різних сегментах абонентів. Загалом кількість абонентів оптичного інтернету збільшилася до майже 313 тисяч. Зокрема, доступ до сучасних телекомунікаційних сервісів отримують і об'єкти соціальної інфраструктури. У 1 кварталі до оптичного інтернету підключено понад 80 навчальних та медичних закладів. Загалом же зараз Укртелеком надає сучасні оптичні сервіси, понад 1680 навчальним, 1200 медичним закладам та 550 територіальним громадам.

Оператор, як і раніше, ефективно розпоряджається майном, вивільненим у межах модернізації. Надходження від комерційної оренди майна, незадіяного у виробничих процесах, склали майже 116 млн грн.