Отримувати новини від Укртелеком

Контакти прес-центру

Телефон

(44) 234 12 14

Адреса

Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

15.05.2020

Укртелеком проводить запобіжні заходи

Укртелеком дбає про здоров‘я співробітників і оперативно реагує навіть на потенційні випадки можливого поширення вірусу. У п’ятницю (15 травня) компанія забезпечила проведення найсучаснішого медичного тестування деяких працівників Миргородського центру. Таке рішення було прийнято одразу як стало відомо, що одного з працівників підрозділу, яке займається виключно віддаленим обслуговуванням абонентів по телефону і фізично не контактує з абонентами, напередодні госпіталізовано з  симптомами двостороннього запалення легень, взято аналіз для тестів. 

У межах проведення профілактичних заходів проведено дезінфекцію приміщення, яке, до речі, має окремий вхід з вулиці. А для працівників підрозділу за кошти компанії організовано проведення тестування мобільною бригадою на робочому місці. Зразки буде протестовано в лабораторії Києва, результати очікуються на початку наступного тижня. Бажаємо усім бути здоровими та берегти себе. 

«Здоров’я наших працівників – пріоритет для компанії. І тому, зважаючи на ситуацію в країні щодо поширення вірусу, ми оперативно організували доставку з Києва тестів для колег. Результати будуть на наступному тижні. Ми сподіваємося, що всі вони будуть негативні. А колезі, що зараз у лікарні, бажаємо швидкого одужання», – каже Тетяна Петрук, директор дирекції з управління персоналом та організаційного розвитку ПАТ «Укртелеком»

Нагадаємо, що для запобігання розповсюдженню вірусу у компанії вжито низку заходів (засоби індивідуального захисту, дезінфекторами, постійне прибирання приміщень тощо).

Станом на 19.05.2020. У жодного  співробітника Миргородського центру Укртелекому, яким 15 травня було зроблено найсучасніші медичні тести, коронавірусну хворобу не виявлено